Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Polise 40 Dakika Tekrar Cezası

Polise 40 Dakika Tekrar Cezası
Kilis’te, bu sabah yapılan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında, valilik çelenginin konulması sırasında bir polis geç selam verdi. Bu duruma öfkelenen Emniyet Müdürü’nün talimatıyla tören bitiminde ceza olarak, polislere 40 dakika boyunca selam ve çelenk koyma tekrarı yaptırıldı. 

 

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları sabah saatlerinde Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başladı. Meydanda bulunan Atatürk Anıtı’na, valilik çelengini Vali Süleyman Tapsız, 2 polis ile birlikte koydu ve ardından saygı duruşunda bulundu. Ancak, çelenk konulduktan sonra polislerden birisi dalgınlıkla geç selam verdi.
 
Bu durumu tören alanında fark ederek öfkelenen Kilis Emniyet Müdürü Candemir Özdemir, polis memurlarına Cumhuriyet Anıtı’nda 40 dakika boyunca ceza olarak çelenk koyma tekrarı yaptırdı. Tören alanında valilik çelengini anıta taşıyan 2 polis memuru, başlarındaki bir amir tarafından 40 dakika boyunca tekrar tekrar çelengi taşıdı, anıta bıraktı ve selam durdu. 40 dakika süren bu uygulama, alandan geçen vatandaşlar tarafından da şaşkınlık içinde izlendi.

Yayın Tarihi : 30.08.2015 : 18:47

Etiketler : Polis    Çelenk    Koyma    Selam    Tekrar Cezası    Kilis   


Yorumlar

9344
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN