Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Motosikletli Düğün Konvoyu

Motosikletli Düğün Konvoyu
Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde Songül ve Burak Küsmez çifti düğün konvoylarını otomobil yerine tutkunu oldukları motosikletlerine binerek yaptı. Çifti diğer motosiklet tutkunu arkadaşları arkalarından takip ederken, gelinli- damatlı motosiklet konvoyunu görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

 

Çorlu’da oturan motosiklet tutkunu 24 yaşındaki Burak Küsmez ile kız arkadaşı Songül Adalı 2 yıllık birlikteliklerinin ardından evlilik kararı aldı. Gelinlik ve damatlığını giyen çift, düğün öncesi şehir merkezinde otomobiller yerine tutkunu oldukları motosikletlerle düğün konvoyu düzenledi. Gelinlik ve damatlıkla ayrı motosikletlere binen çift ile onları takip eden arkadaşları Çorlu sokaklarında konvoy yaparken, görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.
 
MOTOSİKLET ETKİNLİĞİNDE TANIŞMIŞLAR
 
Damat Burak Küsmez, Songül Adalı ile 2 yıl önce tanıştıklarını belirterek şunları söyledi:
 
"Ben 10 yıldır motosiklet kullanıyorum. Bu bambaşka bir aşk ve tutku. Songül ile iki yıl önce bir motosiklet etkinliğinde tanıştım. O da benim gibi motosiklet tutkunu. Evlilik kararı aldık. Düğünümüzde gelin arabası yerine motosikletlerimizi gelin motosikleti yapalım dedik. Yaptık daha sonra diğer motosiklet tutkunu arkadaşlarımızın da katılmasıyla düğün konvoyu oldu. Bambaşka bir etkinlik oldu. Çok ilgi gördü, görenler çok şaşırdı."

Yayın Tarihi : 30.08.2015 : 16:54

Etiketler : Motosikletli    Düğün    Konvoyu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1072
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN