Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Koalisyon Dönemlerinde Ülkemiz Gelişememiş'

'Koalisyon Dönemlerinde Ülkemiz Gelişememiş'
AK Parti Kayseri Milletvekili Kemal Tekden, "Ülkemizde şu anda tek başına bir iktidar yok. İnşallah 1 Kasım’da tek başına iktidar olur, ülkemiz huzur ve sükûnete kavuşur. Koalisyon dönemlerinde ülkemiz hiçbir zaman gelişememiş. Tek başına iktidarlarda hep milli gelir yükselmiştir" dedi.

 

Kayseri’de ev ziyaretlerine devam eden Milletvekili Kemal Tekden, Dikmen Ailesi’nin misafiri oldu. Tekden, "Gönülleri zengin, sofraları bereketli bu aileye konuk olmak bizi mutlu etti" dedi. Kemal Tekden, son zamanda yaşanan siyasi gelişmelere de değinerek, "Bilindiği gibi, ülkemizde tek başına bir iktidar yok. İnşallah 1 Kasım’da tek başına bir iktidar olur, ülkemiz huzur ve sükûnete kavuşur. Koalisyon dönemlerinde ülkemiz hiçbir zaman gelişememiş. Tek başına iktidarlarda hep milli gelir yükselmiştir. İnşallah vatandaşlarımızın refahı ve mutluluğu da yükselir. Bunların tamamı, güçlü devlet olursa olur. İnşallah 1 Kasım’dan sonra daha güçlü bir devlet daha güçlü bir iktidar olur" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 30.08.2015 : 14:45

Etiketler : Ak    Partili    Tekden    Koalisyon    Dönemlerinde    Ülkemiz    Gelişememiş    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9456
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN