Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Eskişehir'e Gitmeye Gerek Yok

İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Eskişehir için oluşturulan alanda açılan stantlar büyük ilgi topluyor. Vatandaşlar, "Burayı görünce Eskişehir'e gitmeye gerek yok." yorumunda buluştu.

 

HABER: BURAK CİLASUN KAMERA:GÖKDENİZ ENGİN 
 
84. İzmir Enternasyonal Fuarı, gelenek ve kültürü buluşturmasının yanında, İzmirlileri farklı unsurlarla da bir araya getiriyor. 
 
Fuarın bu yıl onur konuğu olan Eskişehir için tahsis edilen 1A hol alanı, vatandaşların uğrak noktası oldu.
 
Fuarın temasının eğitim olmasından yola çıkılarak, hol girişinde ilk olarak Osmangazi ve Anadolu üniversitelerinin karşıladığı vatandaşlar, daha sonra Eskişehir Balmumu Müzesi standını görüyor. Çocuklar için pek çok şeyin düşünüldüğü alanda Osmangazi Üniversitesi'nin getirdiği ve çocukların binme imkanına eriştiği maket at ve biraz ilerisinde bulunan Masal Şatosu, miniklerin yüzünü güldürüyor. 
 
Sualtı parkının da bir maketinin yerleştirildiği fuar alanında ayrıca Eskişehir evleri ve şehirle özdeşleşen sokak lambaları da kendine yer buldu.

Yayın Tarihi : 30.08.2015 : 14:03

Etiketler : eskişehir    osmangazi üniversitesi    ief    anadolu üniversitesi    fuar    izfaş    haber    yerel    masal şatosu    sualtı parkı    balmumu       


Yorumlar

2914
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN