Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Düğün Magandaları Dehşet Saçtı

Düğün Magandaları Dehşet Saçtı
Konya’da lise öğrencisi 16 yaşındaki Hüseyin Bozkuş gittiği düğünde kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından pompalı tüfekle açılan ateş sonucu sırtından vurularak ağır yaralandı. Başka bir düğünde ise fabrika işçisi 41 yaşındaki Rahim Eken, havaya ateş etmek isteyen 30 yaşındaki Mehmet K.’nın tabancasından çıkan kurşunla belinden vurularak ağır yaralandı.

 

İlk olay dün saat 22.00 sıralarında merkez Meram ilçesi Alparslan Mahallesi Fidan Sokak içerisinde meydana geldi. Bir yakınının düğününe giden lise öğrencisi Hüseyin Bozkuş,  düğünde oynadığı sırada kim tarafından ateşlendiği belirlenemeyen pompalı tüfekten çıkan saçmayla sırtından vuruldu. Kanlar içinde yerde kalan Bozkuş, arkadaşları tarafından Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Bozkuş’un hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Polis şüpheliyi bulmak için çalışmalarını sürdürüyor.
 
TABANCASIYLA OYNARKEN VURMUŞ
 
İkinci olay dün ise saat 21.30 sıralarında merkez Karatay İlçesi Karakulak Mahallesi Serincan Sokak’ta yapılan düğünde meydana geldi. İddiaya göre 30 yaşındaki Mehmet K., düğün sırasında ruhsatsız tabancasıyla havaya ateş etmek istedi. Silahı tutukluk yapan Mehmet K., bu sorunu gidermek için çalışırken tabancanın ateş alması sonucu Rahim Eken’i belinden vurdu. Kanlar içinde kalan Eken, ambulansla Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Durumu ağır olan Eken yakınlarının isteği doğrultusunda özel bir hastaneye sevk edildi. Şüpheli Mehmet K. ise  suç aletiyle gözaltına alındı.

Yayın Tarihi : 30.08.2015 : 12:53

Etiketler : Düğün    Magandaları    Dehşet    Saçtı    Ağır    Yaralı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2585
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN