Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sanat ve Medya Dünyası ''Özgür Mikrofon''da

Sanat ve Medya Dünyası ''Özgür Mikrofon''da
“Özgür Mikrofon” söyleşilerinin ilk konuğu 30 Ağustos Pazar günü “Sanat ve Muhalefet” konusuyla sinema ve tiyatro oyuncusu Erdal Beşikçioğlu. 31 Ağustos Pazartesi günü “Radyoculukla İlgili İstikşafi Görüşmeler” söyleşisiyle Show Radyo program yapımcısı Nihat Sırdar, Show Radyo program sunucusu Güçlü Mete ve gazeteci yazar ve radyo programcısı Mehmet Ayan konuk olacak.

 

Kültürpark, İzmir Sanat bahçesinde 30 Ağustos - 4 Eylül 2015 tarihleri arasında düzenlenecek Özgür Mikrofon söyleşilerine; 1 Eylül Salı sinema ve tiyatro oyuncusu, yazarı ve yönetmeni Ali Poyrazoğlu,  4 Eylül Cuma, gazeteci yazar Murat Yetkin konuk olacak. Kalemin ustaları, sanatın ve basının emekçileri, beyaz ekranın renkli isimleri 84. İEF’de, fuar ziyaretçileriyle buluşacak.
 
Yazar Aşkım Kapışmak’la Sohbet
 
Kitaplarıyla satış rekorları kıran Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, 2 kitabının adını taşıyan yeni söyleşileri ile ilk defa 84. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sevenleriyle buluşuyor. Aşkım Kapışmak, “Hangi Anne, Hangi Babasınız?” ve “Kadınlar Sağdan, Erkekler Soldan” kitapları ile aynı isimleri taşıyan söyleşileri ve imza etkinliği ile hayranlarıyla bir araya geliyor.
 
30 ve 31 Ağustos 2015 tarihlerinde 2 gün sürecek söyleşiler Kültürpark, İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Söyleşilere girişler ücretsiz davetiyeli olacak ve gösteri öncesi ücretsiz, davetiyeler İsmet İnönü Sanat Merkezi’nden temin edilebilir.

Yayın Tarihi : 30.08.2015 : 12:07


Yorumlar

7914
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN