Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fireter İlgi Odağı Oldu

Fireter İlgi Odağı Oldu
İzmir Uluslararası Kukla Günleri'nin organizasyonuyla 84. İzmir Enternasyonal Fuarı'na katılan ünlü Bulgar gösteri topluluğu Fireter, fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu. Fuar ziyaretçileri bol bol fotoğraf çekti.

 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun da yoğun ilgi göstererek fotoğraf çektirdiği topluluk, Lozan kapısı girişinden itibaren küçük çocuklardan gençlere, yaşlılara herkes tarafından ilgi gördü. Kimi fuar ziyaretçisi cep telefonuyla, fotoğraf makinası olanlar fotoğraf makinasıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Ekip üyelerinden bazılarının Atatürk ve İsmet İnönü ikilisinin heykelinin yanına geçerek yaptığı konuşma görselleri ilgi gördü. 
 
Topluluk, 31 Ağustos akşamı saat 21'de Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nda Rüya (Dream) isimli gösterisiyle izleyenlere bugüne değin görmedikleri tarzda bir gösteri izletmeye hazırlanıyor. Akrobatik sirk ögeleriyle süslenmiş bir açık hava ateş gösterisi olan “Rüya" sergilendiği ülkelerde büyük beğeni topladı. Ateş gösterileriyle haklı bir üne kavuşan Fireter Gösteri Topluluğu kendi alanında dünyanın en iyi topluluklarından biri kabul ediliyor. Topluluk sınır tanımayan bir yetenek ile izleyiciyi ateş dünyasının, sihirli ışıkların ve gizemli gölgelerin bir parçası olmaya davet ediyor. 

Yayın Tarihi : 30.08.2015 : 11:49

Etiketler : izmir büyükşehir belediyesi    aziz kocaoğlu    bentv    kanalben   


Yorumlar

4772
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN