Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Megastar'a Duygusal Pankart

Megastar'a Duygusal Pankart
Tarkan, Harbiye Açıkhava Sahnesi’ndeki üçüncü konserini önceki akşam verdi. Binlerce kişinin izlemeye geldiği megastar, konserin ikinci yarısında “Şimdi öze dönme zamanı” diyerek sevilen türküleri söyledi.

 

TARKAN’ın Harbiye Açıkhava Konser maratonu hız kesmeden devam ediyor. Ünlü sanatçı, önceki akşam üçüncü kez Açıkhava’da hayranlarıyla buluştu. Konserin ikinci bölümünde perdeler açıldığında sahnede Erkan Oğur ve Türk halk müziği sazlarından oluşan orkestra vardı. “Şimdi türkü söyleme zamanı, şimdi birlik zamanı, öze dönme zamanı, şimdi yürekli olma zamanı ve şimdi sevgi zamanı. Bıktık artık stresten, üzüntüden. Neşelenin, oynayın. ben sizi rahatlatacağım” diyen Tarkan altı türkü seslendirdi. Megastar, “Uzun İnce Bir Yoldayım” türküsünde de Erkan Oğur ile düet yaptı.
 
 
Deryasına Daldık Yeşil Gözlerinin
 
Konser alanını tıklım tıklım dolduran izleyicilere unutulmaz bir müzik şöleni yaşatan Tarkan, hayranlarının açtığı pankart karşısında duygulandı. Hayranlarının açtığı pankarttaki “Deryasına daldık yeşil gözlerinin, ilelebet kalp otağımızın sahibi sensin” yazısını okuyan şarkıcı, “I Love You” (Sizi seviyorum) diyerek teşekkür etti.
 
 
İstanbul Tarkan’a Doymuyor
 
Tarkan, Harbiye Açıkava Sahnesi’nde bu yıl toplam 10 konser verecek. Şarkıcı, Hitt Prodüksiyon, Atlantis Yapım ve Kirli Kedi organizasyonuyla bugün,yarın ve 1, 9, 10, 12 ve 13 Eylül tarihlerinde de Açıkhava sahnesinde olacak.
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 30.08.2015 : 10:31

Etiketler : tarkan    megastar    ünlü    şarkıcı    Tarkan    Harbiye Açıkava Sahnesi    konser    pankart   


Yorumlar

1519
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN