Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bu Yıl da Geleneği Bozmadı

Bu Yıl da Geleneği Bozmadı
İzmir Enternasyonal Fuarı günlerinde mesaisinin bir bölümünü Kültürpark turlarına ayıran Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, geleneği bu yıl da bozmadı.

 

84. İEF’yi dolaşıp standları ziyaret eden Başkan Kocaoğlu, katılımcılar ve fuar konuklarıyla  sohbet edip bol bol hatıra fotoğrafı  çektirdi. Fuar turu sırasında,  çeşitli gösteriler sunmak üzere İEF’ye katılan ünlü Bulgar  gösteri topluluğu Fireter üyeleriyle de bir araya gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, ilgi çekici kostümleri ve tahta bacaklarıyla büyük ilgi çeken grupla bir süre sohbet etti.
 
84. İEF’nin onur konuğu il olan Eskişehir’in standını da ziyaret eden Başkan Aziz Kocaoğlu, bir süre “Lületaşı”ndan tesbih yapımını izledi. Eskişehir Atatürk Lisesi’nin standında okulun hatıra defterini imzalayan Büyükşehir Belediye Başkanı, daha sonra eğitim kurumlarının  bulunduğu bölüme geçti. Başkan Kocaoğlu’nu burada Yamanlar Koleji öğrencilerinin bir sürprizi bekliyordu. Yamanlarlı öğrenciler, müzik grubuplarının mini konseri ile karşıladıkları Başkan’a kara kalemden yaptıkları portreyi hediye etti.   
 
 
 

Yayın Tarihi : 30.08.2015 : 10:20


Yorumlar

6791
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN