Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı Standına Yoğun İlgi!

Bayraklı Standına Yoğun İlgi!
Bu yıl kapılarını 84’üncü kez ziyaretçilerine açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yer alan Bayraklı Belediyesi standını ilk gün binlerce kişi ziyaret etti.

 

Dev stantta vatandaşlara hediyeler dağıtan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, onlarla uzun uzun sohbet etti. Karabağ, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da İzmir Fuarı’nda vatandaşlarımızla bir araya geldik. Fuar belediyemizin çalışmalarını, projelerini ve hizmetlerini halkımıza göstermek konusunda da faydalı oluyor” dedi.   
 
Her yıl katıldığı İzmir Enternasyonal fuarına damgasını vuran Bayraklı Belediyesi, bu yıl 3 no’lu holde kurduğu 150 metrekarelik dev standıyla yine fuarın gözdesi oldu. Stantta fuar için özel hazırlanan belediye proje, yatırım ve hizmetlerini anlatan broşürler dağıtıldı.  
 
BAŞKAN KARABAĞ’A YOĞUN İLGİ
 
Fuarın ilk gününde Bayraklı Belediyesi standında vatandaşlarla bir araya gelen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, tişört, kalem, şapka gibi hediyeler dağıttı. Hemşerileri ile sohbet etti. Başkan Karabağ, “Fuar sayesinde vatandaşlarımızla bir araya gelme şansını yakaladık. Onlar sordu bizler cevap verdik. Fuar belediyemizin çalışmalarını, projelerini ve hizmetlerini halkımıza göstermek konusunda da faydalı oluyor. Herkesi standımıza bekliyoruz” dedi.
 
KARİKATÜR VE SOĞUK HEYKEL ÇALIŞMASI
 
Her gün farklı bir etkinliğin düzenleneceği fuar kapsamında ünlü karikatürist Lütfü Çakın ziyaretçilerin karikatürlerini farklı çizim teknikleri resmedecek. Stantta ayrıca soğuk heykel çalışması yer alacak.
 

Yayın Tarihi : 29.08.2015 : 10:46

Etiketler : Bayraklı Standına Yoğun İlgi    hasan karabağ    güncel haberler    kanalben    ben tv       


Yorumlar

5027
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN