Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Delican'dan 30 Ağustos Mesajı

Delican'dan 30 Ağustos Mesajı
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Başkan Bülent Delican 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93’üncü yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
 
“Milletçe bağımsız ve onurlu yaşamak için, aziz vatanımızı işgal edenlere karşı vermiş olduğumuz Kurtuluş Destanı’nın sonucu olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93’üncü yıldönümü gururla kutluyoruz. Ulusumuzu esir etmek isteyen güçlere karşı, toplumun tüm kesimlerinin dil, din, ırk, mezhep ve inanç farkı gözetmeksizin bir araya geldiği, yan yana omuz omuza mücadele vererek zafer destanının yazıldığı, milletimizin iftihar abidesi olan bugünde en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağımız tarihsel olarak ispatlanmıştır.
 
Aziz milletimiz tarihi boyunca birlik ve beraberliğimizi yıkmaya teşebbüs eden her türlü girişim ve saldırıyı boşa çıkartmış, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da elde ettiği büyük zaferle birlikte ayrılmaz bütünlüğünü tüm dünyaya göstermiştir. Milletimizin tüm imkansızlıklara rağmen sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazandığı bu zafer, özgürlük ve bağımsızlık mücadelemizin dönüm noktalarından biridir.
 
Kurutuluş mücadelemizi zafere taşıyan, birlik ve beraberlik ruhumuzun ilelebet var olacağı düşüncelerimle, cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten duygularımla kutluyorum.”

Yayın Tarihi : 29.08.2015 : 10:16

Etiketler : başkan    bülent delican    30 ağustos    zafer bayramı    mesaj    bentv    kanalben   


Yorumlar

2965
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN