Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Seni Anlatıyor!

Seni Anlatıyor!
Aşağıdaki 8 fotoğrafa baktığın zaman, seni hangisi daha çok korkutuyor? İşte korktuğun o fotoğrafın karşılığı olan karakter analizi seni yansıtıyor. Bu yerlerden hangisinde olmak sizin için daha ürkütücü?

 

Fotoğraflardan birini seçin ve ilerleyen sayfalardaki analizleri okuyun. Haydi bakalım...
 
 
Sen ruhun için sonsuz huzuru arıyorsun. Hayatta amaçsız ve yalnız kalmaktan ölümüne korkuyorsun. Aslında mutlu bir ilişkiye ve sevdiğin kişinin sana göstereceği ilgiye ihtiyacın var. Hayattan beklentilerin öyle atla deve değil hani.
 
 
Kendini ifade etmekte, duygularını karşı tarafa aktarmakta zorluk yaşıyor gibisin. Birisine tam anlamıyla güvenmek senin için oldukça zor. Bu nedenle duygularını en derinlerinde, kimsenin göremeyeceği yerlerde saklıyorsun. Belki bu huyundan vazgeçersen hayat senin için daha yaşanabilir, daha çekilebilir hale gelecek.
 
 
Oldukça güçlü ve zeki bir insan olmana rağmen kendini insanlardan biraz soyutlamış gibisin. Hatta bazı dönemlerde ailenle veya en yakın arkadaşlarınla bile görüşmüyor, konuşmuyorsun. Kendi kendine yeteceğini, kimsenin de sana ihtiyacı olmadığını düşünüyorsun fakat yine de insanlarla olan iletişimini birazcık daha güçlendirsen, fena mı olur?
 
 
Kalbin şefkat ve gerçek sevgi ile dolu sanki. Sadece bunu paylaşacağın, seninle aynı duyguları hisseden birisine ihtiyacın var. Şu an için hayatta endişe duyduğun tek konu maddiyat gibi görünüyor. İstediğin her şeyi bir şekilde elde etmiş gibisin, fakat öyle çok da kolay olmamış bunlar; ince eleyip sık dokumanın ve çok çalışmanın meyvesini yiyorsun.
 
 
Sen olmuşsun ya! Kendine güvenin tam ve bu nedenle sınırlandırılmaktan, özgürlüğünün elinden alınmasından çekiniyorsun. Hayattan beklediğin şeyler de bir o kadar basit: Mutluluk ve pozitif enerji. Şu da var ama, zaman zaman yaşam tarzın hakkında ikileme düşüyorsun gibi. Ama olur bunlar. Şunu düşün: Yaşamak istediğin gibi bir hayatı yaşamaktan daha güzel ne ola ki!
 
 
Kaybolmuşluktan, bilinmezlikten korkuyorsun. Bunun için de hayat gayen ‘gerçek sen’i bulmak olmuş. Birçok insandan farklı olarak hayatta asıl amacının peşindesin. Ayrıca önündeki hedefe doğru ilerlerken bir sonrasını da düşünmekten, yaşananları analiz etmekten geri kalmıyorsun anladığım kadarıyla.
 
 
Geçmişinde sanki başarısızlıkların ya da kaçmak istediğin bir şeyler varmış gibi. Geçmişinden korkuyorsun ve bunların tekrarlanmasından çekiniyorsun. Peki, bunun bir yararını gördün mü? Hiç sanmıyorum. Geçmişi arkanda bırakmanın zamanı gelmedi mi sence de? Negatif düşüncelerin bir faydası olmadığını bir an önce farket ve bu gereksiz negatifliği pozitife dönüştür. Bu güç sende var.
 
 
Senin belki de en önemli 3 özelliğin: Sadık, ısrarcı ve çalışkan biri olman. Hayatta yavaş adımlarla, fakat dikkatle ilerliyorsun. Önünde hedef olarak tek bir şeyi koymuşsun ve buna ulaşmak için sadece birkaç adım kalmış gibi. Tüm bu koşuşturmanın ötesinde artık huzur istiyorsun, ruhunu dinlendirmek istiyorsun. Bence bu isteklerin tam zamanı, geciktirme daha fazla.
 
 
Kaynak: elmaelma.com

Yayın Tarihi : 29.08.2015 : 09:28

Etiketler : fotoğraf    korkmak    yalnız kalmak    analiz    karakter analizi    test    kaybolmak    mutluluk    pozitif enerji    güçlü    zeki   


Yorumlar

5242
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN