Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bodrum’da Şüpheli Çanta Paniği

Bodrum’da Şüpheli Çanta Paniği
Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde, aynı mahallede 20 dakika arayla kaldırıma bırakılan sahipsiz iki sırt çantası, bombalı olabileceği şüphesiyle paniğe neden oldu. Fünye ile patlatılan her iki çantadan da giyecek çıkması polislere ve çevredekilere rahat bir nefes aldırdı.

 

Bodrum’un Kumbahçe Mahallesi, Dere Sokak’ta, bugün saat 18.00 sıralarında kaldırımdaki çöplerin yanında sahipsiz bir sırt çantası olduğunu gören vatandaşlar bombalı olabileceği şüphesiyle durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri sokağı tarafiğe kapatıp, çevredekileri uzaklaştırdıktan sonra bomba imha uzmanı istendi. Özel, kıyafetli bomba imha uzmanı tarafından fünye ile patlatılan çantadan giyecek çıktı.
 
Bu olaydan 20 dakika sonra bu defa 100 metre ilerdeki Atatürk Caddesi’nde kaldırımda, sahipsiz, şüpheli bir sırt çantası olduğu ihbarı geldi. Burada da gerekli güvenlik tedbirleri alındıktan sonra fünye ile patlatılan çantadan ilkinde olduğu gibi yine giyecek çıtması polisler ve çevredekilere rahat bir nefes aldırdı. Her iki olay nedeniyle dere sokak ve Atatürk Caddesi, yarım sat süreyle trafiğe kapalı kaldı.
 
Polis, çantaları bırakan kişilerin tespitine çalışıldığını belirterek, soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Yayın Tarihi : 28.08.2015 : 21:10

Etiketler : Bodrumda    Dakika    Arayla    İki    Şüpheli    Çanta    Paniği    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4681
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN