Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yolculukta Güzellik İçin 5 İpucu

Yolculukta Güzellik İçin 5 İpucu
Kupkuru bir cilt, uykusuzluk ve yorgunluk, darmadağınık saçlar; tatile başlarken hiç de istediğimiz şeyler değil, öyle değil mi?

 

Yolculuklarda güzel kalabilmek için 5 sıradışı ipucu
Yolculuklar, eğlenceli olmakla birlikte can sıkıcı hale gelebilen aktivitelerdir. Kupkuru bir cilt, uykusuzluk ve yorgunluk, darmadağınık saçlar; tatile başlarken hiç de istediğimiz şeyler değil, öyle değil mi? İster uçak, ister araba ya da otobüsle seyahat ediyor ol; bu mini ipuçlarıyla yolculuğun boyunca rahat ederken güzel kalacaksın! O halde, başlasın bahar tatilleri!
 
 
Makyajı Fırçayla Sınırla
El çantanda bir dolu makyaj malzemesi taşımanın yaratacağı ağırlığın farkındayız! Bu yüzden önerimiz, yola çıkarken büyükçe bir makyaj fırçanı bronzera batırarak önceden hazırlaman. Böylece çantan çok daha hafif hale gelecek. Fırçayı minik bir poşete koyarak her yere bronzer bulaşmasını da engelleyebilirsin.
 
 
Klipsli Tokayı Yeniden Keşfet
Yolculuk sırasında saçlarını topuz yapıp büyük, klipsli bir tokayla tepede tuttur. Böylece saçların yağlanmayacak ve saçlarını açtığında doğal, eforsuz görünen dalgalara sahip olacaksın!
 
 
Eşantiyonlardan Faydalan
Eğer şampuan, saç kremi gibi eşantiyonlar veren bir otele gidiyorsan, eşantiyon kaplarını dönüşte ya da ihtiyacın olan bir zamanda sık kullandığın ürünlerinle doldurmak için mutlaka yanına al.
 
 
Lens Kaplarını İşlevsel Kullan
Yol boyu şişmeyen gözler için göz makyajını az tutmanın yanı sıra, eski bir lens kabına yüz ve göz kremi doldurup seyahat boyu kremlere sahip olabilirsin. Yola çıkarken yüzünü makyaj temizleme mendiliyle silip, sonrasında nemlendiriciyle masaj yapmak iyi bir fikir. Göz kremini de nazikçe sürüp gözlerinin şişmesine karşı önlem alabilirsin.
 
 
Vazelinin Gizli Gücünü Farket
Yolculuklarda üşütme ya da az uyumadan kaynaklanan bağışlık sistemi zayıflamaları görülebilir. Eğer sık hasta olabilen biriysen, vitamin almanın yanı sıra, mikropların geçtiği burun deliklerine -kulağa garip gelse de- vazelin uygulayarak hastalıklardan korunabilirsin. Nasıl mı oluyor? Mikroplar vazelin sayesinde burun deliklerinde sabit kalarak soluk borundan geçemiyor!
 
 
Kaynak: Makyaj.com

Yayın Tarihi : 28.08.2015 : 09:39

Etiketler : güzellik    seyahat    tatil    makyaj    lens    Yolculukta Güzellik İçin 5 İpucu    kadın    cilt    göz şişmesi    dağınık saç    yol    uzun yol    yolcu    yolculuk    tatil seyahati    vazelin   


Yorumlar

7582
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN