Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İmalathanede Çıkan Yangın Korkuttu

İmalathanede Çıkan Yangın Korkuttu
Beyoğlu’nda  bir elektrik malzemeleri imalathanesinde yangın çıktı. Yangın nedeniyle bütün mahalle duman altında kaldı. Yan apartmanda yaşayan kanser hastası yaşlı kadın ise itfaiye ekipleri tarafından sedye ile tahliye edildi.

 

Keçeci Piri Mahallesi Gülbahçe Sokak üzerinde bulunan elektrik malzemeleri imalathanesinde plastik malzemelerin tutuşması sonucu saat 15.00 sıralarında yangın çıktı. Çalışanlar müdahale etmekte yetersiz kalınca, itfaiyeden yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen Beyoğlu, Şişli ve Fatih itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Yaklaşık 1 saatlik çalışmanın ardından yangın kontrol altına alındı. İmalathanedeki plastik malzemelerin depolanması nedeniyle itfaiye ekipleri yangını kontrol altına almakta zorlandı. Yangın nedeniyle bütün mahalle duman altında kaldı. Dumandan etkilenen mahalle sakinleri nefes almakta güçlük çekti.
 
İTFAİYE ERİ YAŞLI KADININ BAŞINDA BEKLEDİ
 
Evinde dumandan etkilenen kanser hastası ve yatalak olan Hacer Özdemir (75) ise itfaiye ekipleri tarafından sedye ile evinden çıkarılarak kaldırıma taşındı. Burada sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesi beklendi. Bir itfaiye eri ise yaşlı kadının başından bir an bile ayrılmadan ambulansın gelmesini bekledi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaşlı kadına ilk müdahalede bulundu. Yaşlı kadın, özel araçla akrabalarının evine götürüldü.
 
Mahalle sakinlerinden  Eyüp Sarıdikmen “Burası elektrik kabloları imalathanesi. İçeride küçük bir yangın çıkmış. Yangının büyümesi nedeniyle işçiler dışarı kaçmış. Kısa sürede alev alan plastik malzemeler nedeniyle yangın büyüdü. İtfaiye müdahale etti” dedi.

Yayın Tarihi : 27.08.2015 : 17:09

Etiketler : Beyoğlunda    İmalathanede    Çıkan    Yangın    Korkuttu    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1741
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN