Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çanakkale Valisi, Veda Etti

Çanakkale Valisi, Veda Etti
Çanakkale’de 2 yıl 3 ay Valilik görevi yapan Ahmet Çınar, Bitlis Valiliği’ne atanması ardından bugün düzenlenen törenle yeni görev yerine uğurlandı.

 

Çanakkale Valisi iken İçişleri Bakanlığı tarafından Valiler Kararnamesi ile Bitlis Valisi olarak görevlendirilen Ahmet Çınar, yeni görev yerine gitmeden önce Valilik önünde düzenlenen törenle uğurlandı. Çınar, makam aracı ile Valilik önüne gelerek CHP’li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Turan ile 2 yıl 3 ay boyunca görev yaptığı tüm kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerine veda etti.
 
Vali Ahmet Çınar, 2 yıl 3 ay göç açıp kapayıncaya kadar geçtiğini söyledi. Vali Çınar Bu yer benim ilk Valiliğimdi. Çanakkale bütün dünyanın kenti, Türkiye’nin de manevi başkentidir. Bütün milletimizin yüreğinin parçasının olduğu bir şehirdir. Çanakkale’de çalışmaktan ve Çanakkalelileri tanımaktan büyük onur duydum. Barışın kenti diye hep mesaj verdiğimiz bu şehirden Türkiye’nin huzuru için inşallah barış olsun diyorum. Biz de Bitlis’te elimizden geleni yapacağız" diye konuştu. Konuşmanın ardından Vali Ahmet Çınar Valilik binasının merdivenlerinde çalışanlar ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra kentten ayrıldı.

Yayın Tarihi : 27.08.2015 : 15:10

Etiketler : Çanakkale    Valisi    Etti    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4806
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN