Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Manisa’da Cemaat Okullarına Operasyon

Manisa’da Cemaat Okullarına Operasyon
Manisa’da, Gülen Cemaati’ne yakınlığı ile bilinen Özel Şehzade Mehmet Anadolu ve Fen Lisesi’nin ardından bugün de aynı okulun ilköğretim kurumlarına polis operasyon düzenledi. Okuldaki bilgisayar kayıtları ile bazı evrak incelendi.

 

Güzelyurt Mahallesi’deki anaokulu, ilkokulu ve ortaokulun bir arada eğitim gördüğü Özel Şehzede Mehmet İlköğretim Kurumu Kampusu’na bugün saat 09.30 sıralarında Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri operasyon düzenledi. Okul giriş ve çıkışa izin vermeyen polis, çevrede de geniş güvenlik önlemi aldı. Operasyona, Maliye, Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Gediz Elektrik, Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Manisa İl Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden görevlileri de katıldı. Operasyona katılan tüm kuruluşlar, kendi açılarında okuldaki bilgisayar kayıtları ve evrağı inceledi. Operasyonun Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş’ın Valiliğe gönderdiği yazı üzerine yapıldığı bildirildi.
 
Dün de cemaate yakınlığıyla bilinen İzmir-İstanbul Karayolu Manisa Organize Sanayi Bölgesi Kavşağı’ndaki Özel Şehzade Mehmet Anadolu ve Fen Lisesi’ne operasyon düzenlenmişti.

Yayın Tarihi : 27.08.2015 : 13:07

Etiketler : Manisada    Cemaatin    Bu    Defa    Da    İlköğretim    Okullarına    Operasyon    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6292
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN