Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Büyükpark’ta Sünnet Töreni

Büyükpark’ta Sünnet Töreni
Bornova’da 151 çocuk ve ailesi hayatları boyunca unutmayacakları bir gün yaşadı.

 

Bornova Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Sünnet etkinliği bu yıl da büyük bir heyecana neden oldu. Büyükpark’taki havuz başında gerçekleştirilen etkinlikte 151 sünnet çocuğu ve aileleri unutulmaz bir gece geçirdi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da onların mutluluğuna ortak oldu. Sünnet olmanın heyecanını yaşayan çocuklarla birlikte pasta kesen Başkan Atila, sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda tüm imkanları ile ihtiyaç sahiplerinin yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi
 
Büyükpark’taki Sünnet töreni, renkli görüntülere sahne olan kortej yürüyüşü ile başladı. Çocuklara Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da eşlik etti. Havuzbaşında gerçekleştirilen törende çocuklara, palyaço, sihirbaz gösterileri ve çeşitli animasyon gösterileri sunuldu.  Gecede tüm misafirlere tavuk-pilav-ayran, çerez ve çeşitli içecekler ikram edildi. Lokma dağıtıldı. 
 
Her zaman yanınızdayız
 
Türk Kızılayı yetkilileri, meclis üyeleri ve belediye bürokratlarının da katıldığı organizasyonda, ailelere ve çocuklara seslenen Başkan Olgun Atila, iki kız çocuğu babası olduğunu hatırlatarak, “Biz büyük bir aileyiz. Ben tüm sünnet çocuklarımızın abisi olarak buradayım. Bu özel gecede sizlerle olmak büyük onur ve mutluluk. Biz Bornova Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışımızla tüm imkanlarımızı sizler için kullanıyor, her zaman ve her yerde yanınızda olmak için çalışıyoruz. Bu anlayışla çalışmaya da devam edeceğiz” dedi. 
 
Eşrefpaşa Hastanesi’ne teşekkür
 
Başkan Atila eşi Hikmet Atila ile birlikte sünnet çocuklarına çeşitli hediyeler verdi. Sünnet olmanın heyecanını yaşayan çocuklarla birlikte pasta kesti. Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi Ali Serdar Pedükcoşkun’a katkıları nedeniyle teşekkür edip, çiçek takdim etti.
 
Sünnet çocuklarının aileleri mutlu ve hayatları boyunca unutmayacakları bir gün yaşadıklarını belirterek, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ve ekibine bu güzel organizasyon için teşekkür etti.
 

Yayın Tarihi : 27.08.2015 : 10:52

Etiketler : bornova belediyesi    geleneksel    sünnet şöleni    bentv    kanalben   


Yorumlar

1542
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN