Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tacizciyi İşte Böyle Cezalandırdılar

Tacizciyi İşte Böyle Cezalandırdılar
Hindistan’ın Lucknow kentinde bir genç kız, bir kadın hakları grubunun yardımıyla kendisini taciz eden bir adamı bulup sokak ortasında evire çevire dövdü. Kadın grubu “cezalandırma eylemini” kamerayla görüntüleyerek internetten yayınladı.

 

Lucknow Tribune’ün haberine göre, adının Dhirendra olduğu belirtilen bir adam evinin çatısında uyumakta olan bir genç kızı birkaç kez taciz edince, genç kız çareyi “Kızıl Tugay” adlı bir kadın hakları kuruluşuna başvurmakta buldu.
 
Kadın tacizlerine karşı mücadele etmek için kurulan “Kızıl Tugay” kadınları tacizcinin izini sürerek bir sokakta sıkıştırdı.
 
Kadınlar tacizcinin etrafını çevirirken, tacize uğrayan genç kız da adamı adeta evire çevire dövdü. Yediği bir darbeyle yere düşen tacizci kendisini döven kızdan özür dileyerek yalvardı.
 
Ancak tacizcinin yalvarışı bir işe yaramadı ve genç kız adamı bir süre daha dövdü.
 
“Kızıl Tugay” kadınları diğer tacizcilere ders olması için dayağı görüntüleyerek internet üzerinden yayınlarken, geriye işte bu ibretlik görüntüler kaldı.
 
 

Yayın Tarihi : 27.08.2015 : 10:23

Etiketler : Kızıl    Tugay    Kadınları    Tacizciyi    İşte    Böyle    Cezalandırdı    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5471
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN