Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


AVM’de Sürpriz Evlenme Teklifi

AVM’de Sürpriz Evlenme Teklifi
Çanakkale’de yaşayan 27 yaşındaki Hüseyin Dal, 6 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı 26 yaşındaki Tuba Yıldızdoğdu’na bir alışveriş merkezinde mum ve gül yapraklarından oluşturduğu içinde ’Tuba’ yazılı kalp ile sürpriz evlenme teklifi yaptı. Alışveriş yapanların meraklı gözlerle izlediği Tuba Yıldızdoğdu, önünde diz çökerek evlenme teklifinde bulunan erkek arkadaşı Hüseyin’e alkışlar arasında "evet" dedi.

 

 
Çanakkale’deki bir alışveriş merkezinde, yetkililerden izin alan Hüseyin Dal, 6 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Tuba Yıldızdoğdu’na sürpriz evlenme teklifi yapmaya karar verdi. Bunun için hazırlıklara başlayan Dal, giriş kısmından 100 metre ilerideki boşluk alana önceden hazırladığı Tuba yazısı, mum ve gül yapraklarının önünde beklemeye başladı. Tuba Yıldızdoğdu, elinde çiçekle bekleyen erkek arkadaşı Hüseyin Dal’ı görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Hüseyin Dal, herkesin alkışları arasında ve ’Bu hayatta biz olmaya var mısın?’ yazılı pankart eşliğinde kız arkadaşının önünde diz çöküp, evlenme teklifinde bulundu.
 
Çevrelerine toplanan vatandaşların alkışları arasında erkek arkadaşının evlenme teklifini kabul eden Tuba Yıldızdoğdu, çok şaşkın olduğunu ve bunun çok güzel bir duygu olduğunu belirterek, "Allah herkese nasip etsin, mutluyum, teşekkür ederim" dedi. Hüseyin Dal ise, "Bugünü çok bekledik. Sonunda bu mutlu günümüzde evlenme teklifimizi yaptık" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 27.08.2015 : 10:06

Etiketler : Avmde    Sürpriz    Evlenme    Teklifi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4756
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN