Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


84. İEF’de “Özgür Mikrofon Söyleşileri”

84. İEF’de “Özgür Mikrofon Söyleşileri”
Türkiye’nin ilk uluslararası fuarı olma özelliğini taşıyan İzmir Enternasyonal Fuarı 84.yaşında birbirinden değerli konukları ağırlayacak. Kalemin ustaları, sanatın ve basının emekçileri, beyaz ekranın renkli isimleri 84. İEF’de buluşacak.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen 84. İzmir Enternasyonal Fuarı, 28 Ağustos – 6 Eylül 2015 tarihleri arasında Kültürpark’ta düzenleniyor.
 
Fuar etkinlikleri kapsamında Kültürpark içinde yer alan İzmir Sanat Merkezi’nin bahçesinde, ‘Özgür Mikrofon Söyleşileri’ düzenlenecek. Söyleşilerde sanat ve medya dünyasının değerli isimleri sevenleriyle buluşacak. Etkinlik 30 Ağustos - 4 Eylül 2015 tarihleri arasında saat 19.30’da ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. 
 
Söyleşinin ilk konuğu 30 Ağustos 2015 Pazar günü “Sanat ve Muhalefet”  konusuyla sinema ve tiyatro oyuncusu Erdal Beşikçioğlu olacak. 
 
Etkinlik 31 Ağustos 2015 Pazartesi günü Show Radyo program yapımcısı Nihat Sırdar, Show Radyo program sunucusu Güçlü Mete ve gazeteci yazar ve radyo programcısı Mehmet Ayan’ın “Radyoculukla İlgili İstikşafi Görüşmeler” söyleşisi ile devam edecek.
 
1 Eylül 2015 Salı günü sinema ve tiyatro oyuncusu, yazarı ve yönetmeni Ali Poyrazoğlu“ Tiyatro ve Barış” ile yer alacak.
 
Özgür Mikrofon Söyleşileri’nin son konuğu 4 Eylül 2015 Cuma günü, “İç ve Dış Siyasette Sıcak Günler”  söyleşisiyle gazeteci yazar Murat Yetkin olacak.

Yayın Tarihi : 26.08.2015 : 17:06


Yorumlar

9807
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN