Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Vali'den Komutana Ziyaret

 Vali'den Komutana Ziyaret
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, son Yüksek Askeri Şura Toplantısı’nda alınan kararla Koramirallikten Oramiralliği terfi eden olan Donanma Komutanı Veysel Kösele’ye kutlama ziyaretinde bulundu. 

 

 
Kocaeli Valisi Hasan basri Güzeloğlu’nun ziyareti Gölcük’te Donanma Komutanlığı Karargahı’nda gerçekleşti. ’Ergenekon’, ’Balyoz’, ’Casusluk’ gibi davalar sonucu, Deniz Kuvvetleri’nde çok sayıda komutanın gözaltına alınıp tutuklanması ve aynı nedenlerle gerçekleşen istifalar nedeniyle, Oramiral rütbesinde olması gereken Donanma Komutanlığı görevine, bu rütbede başka komutan kalmadığından Koramiral Veysel Kösele atanmıştı. 
 
Kendisi de İzmitli olan Koramiral Kösele, Donanma Komutanlığı görevine atandıktan sonra Donanmanın kapılarını özel günlerde sivil vatandaşlara da açıp Donanmayı yakından tanımalarını sağladı. Koramiral Veysel Kösele, son Yüksek Askeri Şura Toplantısı’nda alınan kararla Oramiralliğe terfi etti. 30 Ağustos tarihi itibarıyla Oramiral rütbesi takacak olan Vesyel Kösele’yi Vali Hasan Basri Güzeloğlu tebrik etti. Koramiral Kösele de bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yayın Tarihi : 26.08.2015 : 10:08

Etiketler : Kocaeli    Valisinden    Donanma    Komutanına    Kutlama    Ziyareti    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3128
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN