Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Akalın Ve Yener,Coşturdu

Akalın Ve Yener,Coşturdu
Bodrum’da, karşılıklı mekanlarla sahne alan pop müziğin iki ünlü ismi Demet Akalın ve Hande Yener, tatilcileri coşturdu. Yener’in sahnesini izleyenler arasında şarkıcı Yıldız Tilbe ve Aylin Coşkun da yer aldı.

 

 
Aralarındaki sözlü atışmaları ile gündeme gelen iki ünlü popçudan Demet Akalın, Club Posh’da, Hande Yener ise Pasha Club’ta sahne aldı. İki ünlünün sahnesine ilgi gösteren hayranları ve tatilciler eğlenceli dakikalar yaşadı.
 
Gümbet Barlar Sokağı’nda, gece yarısından sonra sahne alan ünlülerden önce Demet Akalın konserine başladı. Işıltılı mini bir elbise ile sahneye çıkan Akalın, performansına ’Evli, mutlu, çocuklu’ adlı şarkı ile başladı. Akalın’ın ’Türkan’, ’Koltuk’ adlı şarkılarla devam ettiği sahnesinde izleyenler şarkılara eşlik ederek doyasıya eğlendi.
 
DOKTORDAN SAHNEYE
 
Demet Akalın’ın konserine başlamasından bir süre sonra biraz gecikme ile Hande Yener sahneye çıktı. ’Sebastian’ adlı şarkısıyla sahneye çıkan Yener, mayo üzerine tülden bir elbise tercih etti. ’Bodrum’, ’Kış kış’ şarkıları ile performansını sürdüren Yener’in üst solunum yolu enfeksiyonu geçirdiği ve sahneye çıkmadan önce doktora gittiği öğrenildi. İlk şarkısının ardından güne grip rahatsızlığı ile uyandığını belirten Yener "Dopingler, dopingler. Neyse ki Altın Kelebek’te 3 dalda aday olduğumu öğrenince ve sizin kalabalığınızı görünce ışınlandım buraya. Hastalık kalmadı. Ben size hastayım bunu anladım" ifadelerini kullandı. Yener’i dinleyenler arasında şarkıcı Yıldız Tilbe ve Aylin Coşkun da yer aldı.
 
DOYASIYA EĞLENCE
 
Dansçıların da eşlik ettiği iki ünlü ismin eski ve yeni albümlerinden şarkılara yer verdiği performansları beğeniyle izlendi. Şarkılara eşlik eden hayranları ve tatilciler doyasıya eğlendi. Bazı tatilciler karşılıklı mekanlar arasında geliş gidiş yaparak aynı gecede iki ismi de izleme imkanı buldu. Daha önce Haziran ayında yine karşılıklı konser veren Hande Yener ve Demet Akalın, Bodrum’daki yaz konserleri programında, 6 Eylül’de bir kez daha karşı karşıya gelecek.

Yayın Tarihi : 24.08.2015 : 17:08

Etiketler : Demet    Akalın    Hande    Yener    Karşılıklı    Mekanlarda    Coşturdu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4973
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN