Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Pınar Karşıyaka Kanatlandı

Pınar Karşıyaka Kanatlandı
Türkiye Basketbol Süper Ligi’nin son şampiyonu Pınar Karşıyaka ile Türk Hava Yolları (THY) arasında ulaşım sponsorluğu anlaşması sağlandı.

 

Pınar Karşıyaka’nın bu sezon ilk kez mücadele edeceği Turkish Airlines Euroleague’e de isim sponsorluğu veren THY, yeşil-kırmızılı ekibin yurt içi yurt dışı ulaşımını karşılayacak. Pınar Karşıyaka, sponsorluk karşılığında THY’den reklam alacak.
 
THY Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşen görüşmeye THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, yönetim kurulu üyeleri, Başkan Ali Erten, Basketbol Şube Başkanı Tamer Ustaoğlu ve Genel Menajer Selim Çınar katıldı. Görüşmede İlker Aycı’ya şampiyonluk maçında giyilen formalardan biri hediye edildi. İlker Aycı’da Karşıyaka’nın kulüp renklerine boyanmış bir uçak maketi verdi.
 
TALİMAT ERDOĞAN’DAN
 
Karşıyaka, 6 Temmuz’da basketboldaki şampiyonluk kupasıyla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yaptığı ziyarette ulaşım sponsorluğu konusunu aktarmıştı. Ziyarette kulübe 10 bin kişilik yeni salon sözü veren Erdoğan, ulaşım sponsorluğu sağlanacağını da bildirmişti. Aynı gün Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın müjdelediği 2 milyon TL şampiyonluk ödülü de geçen hafta kulübe aktarılmıştı.

Yayın Tarihi : 24.08.2015 : 16:39

Etiketler : Pınar    Karşıyaka    Kanatlandı    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9855
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN