Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Atv Turlarına Yoğun İlgi

Atv Turlarına Yoğun İlgi
Antalya’nın Kaş İlçesi’ne gelen tatilciler, ATV turlarına yoğun ilgi gösteriyor. Patara bölgesinin eşsiz doğasında yapılan turlara katılanlar eğlenceli bir gün geçiriyor.

 

Kaş’a bağlı Kalkan, Patara ve çevresine tatile gelen ve ATV turuna çıkmak isteyen turistler, minibüslerle Patara Mahallesi’ne getiriliyor. Görevliler tarafından hazırlanan ATV’ler turistlere tanıtılıyor, nasıl kullanılacağı ve nelere dikkat edileceği anlatılıyor. Çıkış noktasının yanında bulunan daire biçimindeki pistte 15 dakikaya yakın sürüş eğitimi yapılıyor. Ardından doğanın içinde yolculuk başlıyor.
 
Bir süre sonra Patara Mahallesi’nin girişinden geçilerek Eşen Çayı’nın Akdeniz’e döküldüğü bölgedeki kum tepeleri arasında yol alınıyor. Oradan çayın denize döküldüğü Çayağzı’na gidiliyor. Burada verilen molada isteyen denize veya çaya girebiliyor. Ardından tekrar kum tepelerine gidiliyor. Tepelerde yol alınırken ATV’si kuma saplanan turistlerin yardımına görevliler koşuyor. Kum tepeleri arasından tekrar Patara’ya dönüş başlıyor. 2 saat süren tur başladığı noktada sona eriyor. Tur boyunca yaklaşık 25 kilometre yol alınıyor. 15- 75 yaş arası herkesin katılabildiği turlara özellikle yabancı turistler yoğun ilgi gösteriyor. Tura katılan Çağatay Güleç, "Tozlu, topraklı, taşlı yollarda gezdik. Manzara gayet güzeldi. Deniz kenarına indik. Orada suya da girdik. Gayet eğlenceliydi. İyi bir yolculuk oldu. Gayet memnun kaldık" dedi.
 
İngiliz Richael Phipps Center, "Çok güzel bir akşamüstü geçirdik, motor üstünde ailem ve ben. Çok eğlenceliydi. Gün batımını seyrettik. Plajlardan geçtik, kum tepelerini aştık" diye konuştu.
 
İrlandalı Susie Reames de "Hızlı araba kullanmayı, tozun toprağın içinde gezmeyi, ailenizle eğlenmeyi seviyorsanız, bu motorlara binmenizi tavsiye ediyorum. Ailemle birlikte katıldım. Herkes çok sevdi. Çok güzel zaman geçirdik. Mükemmel bir deneyimdi" dedi.

Yayın Tarihi : 24.08.2015 : 11:07

Etiketler : Atv    Turlarına    Yoğun    İlgi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6217
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN