Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Halil Sezai İzmir'de

Halil Sezai İzmir'de
Halil Sezai, birkaç ay önce yayımladığı "Ervah-ı Ezel" albümü ve sevilen hit parçalarıyla, 12 Eylül'de İzmir Ooze Venue sahnesinde sizlerle olacak.

 

Hem oyunculuk hem de müzik çalışmaları ile geniş kitlelere adını duyuran Halil Sezai, "İsyan" şarkısı ile uzun süre müzik listelerinde liste başı oldu.
 
2012 yılında yayımladığı "Seni Beklerken" albümü ile Kral TV Müzik Ödülleri'nde "En İyi çıkış Yapan Sanatçı" ödülünü aldı.
 
Yayımladığı "Seni Beklerken" ve "Ey Aşk" albümleriyle dinleyicileri ile arasında derin bağ kuran sanatçı, albümlerinin yanı sıra Badem grubu ile "Sonsuz Aşk", "Bir Eksiğiz" albümünde "Başım Belada", Sibel Can ile "Galata" ve "Çilek" filmi için Sansar Salvo ile birlikte "Büyük Yalnızlık" şarkılarını seslendirdi.
 
Halil Sezai, "İncir Reçeli 2" soundtrack'te yine söz ve müziği kendisine ait iki yeni şarkı "Kafası Kendinden Bile Güzel" ve "Galata" ile müzikal kariyerine hız kesmeden devam ediyor. 
 
Yorumcu, besteci ve oyuncu kimliğiyle adından sıkça söz ettiren sanatçı, üçüncü solo albümünün çalışmalarını sürdürürken Türkiye ve yurt dışında verdiği konserlerle müzikseverlerle buluşuyor.

Yayın Tarihi : 24.08.2015 : 09:25

Etiketler : Ervah-ı Ezel    İzmir Ooze Venue sahnesi    halil    sezai    konser    İsyan    izmir    Sonsuz Aşk    Kafası Kendinden Bile Güzel    şarkı       


Yorumlar

6872
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN