Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İEF'de Eğlence de Var Sanatta

İEF'de Eğlence de Var Sanatta
84'üncü İzmir Enternasyonal Fuarı konserler, sanat ve sahne gösterileriyle bu yıl 29 Ağustos - 6 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerini coşturacak.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından organize edilecek konserlerde; 29 Ağustos Cumartesi gecesi MFÖ, 30 Ağustos Pazar Funda Arar, 2 Eylül Çarşamba Şebnem Ferah ve fuarın son gecesi 6 Eylül Pazar Mabel Matiz sahne alacak. 1 Eylül'ün dünya barış günü olması nedeniyle, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde 1 Eylül Salı günü Kardeş Türküler özel konseri gerçekleştirilecek. Migros sponsorluğunda 4 Eylül Cuma Gökhan Türkmen ve 5 Eylül Cumartesi Hadise fuar ziyaretçileriyle buluşacak. Ünlü Bulgar gösteri topluluğu Fireter, Rüya (Dream) gösterisi 31 Ağustos Pazartesi akşamı Kültürpark, yeraltı otopark üstü çim alanda sergilenecek. Ateş gösterileriyle haklı bir üne kavuşan Fireter Gösteri Topluluğu kendi alanında dünyanın en iyi topluluklarından biri kabul ediliyor. Çocukların unutulmadığı Fuar çim konserlerinde Niloya Çocuk Tiyatrosu fuara renk katacak. 2015 yılında başlayan ve her çocuk tarafından ilgiyle izlenen Niloya, 3 Eylül Perşembe gecesi sergileyeceği gösteri ile çocukları eğlendirecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek konser ve gösteriler 21.30'da başlayacak.
 
AÇIKHAVA GÖSTERİLERİ
 
Fuar Açıkhava Tiyatrosu da 30 Ağustos - 5 Eylül tarihleri boyunca ücretsiz gösterilerle dolup taşacak 
 
Küba Devlet Sanatçılarından oluşan Circle of Evolution Grubu 30 Ağustos'ta kendine özel dans ve müzik konsepti ile bir ilki yaşatacak. Yine Kübalı sanatkçılardan oluşan Voca Boys grubu da 1 Eylül'de enstürman kullanmayan vokal sanatçılarının gösterisiyle sahne alacak. Garfield Live Show büyük sahne gösterisi de 2 Eylül'de yine Açıkhava'da olacak. Kübalı El Gran Circo Dans Gösterisi da 4 Eylül'de yapılacak. Son yıllardaki başarılarıyla Türkiye'nin adını uluslararası arenada büyük bir gururla taşıyan Boğaziçi Caz Korosu da 5 Eylül'de sahne alacak. 
 
FUAR'DA SANAT SOKAĞI 
 
Bu yıl ilk kez 84'üncü İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında Kültürpark uzun havuz etrafında yer alacak Fuar Sanat Sokağı sanatseverleri bekliyor. 28 Ağustos - 6 Eylül tarihlerinde açık olacak sanat sokağında fuar süresince atölyeler ücretsiz hizmet verecek. 84. İEF Sanat Sokağı'nda karikatür, resim, mask, çini, cam, kumaş el boyama, çanta, toka, el baskı atölyeleri gibi birçok atölye çalışması yer alacak. İzmir Karikatürcüler Platformu'nun Karikatür Atölyesi, Ege Üniversitesi Resim Bölümü tarafından verilecek Yaratıcı Çocuk Atölyesi, Fireter Grubu'nun Mask Atölyesi, İzmir Anneleri Kulübü Çocuk Gelişim Atölyesi, Anadolu Kültür ve Turizm Derneği desteğiyle Çini ve Cam Atölyesi, Ebru ve Ahşap Oyuncak Atölyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler Atölyeleri ve El Boyama, Çanta, Toka El Baskı Atölyeleri fuar süresince 18.00-22.00 saatleri arasında gerçekleşecek.
 

Yayın Tarihi : 23.08.2015 : 11:42

Etiketler : izmir büyükşehir belediyesi    İEF    fuar    İZFAŞ    bentv    kanalben   


Yorumlar

6291
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN