Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bomba Paniğine Neden Oldu

Bomba Paniğine Neden Oldu
Erzurum’da gittiği internet kafede, internet üzerinden kız arkadaşı ile görüştükten sonra, ailesinin gönderdiği ses sistemini unutan asker paniğe neden oldu.

 

 
Olay, dün saat 18.30 sıralarında merkez Yakutiye İlçesi’nde Aşağı Mumcu Mahallesi Çıkmaz sokakta meydana geldi. Atatürk Evi’nin de bulunduğu bölgede internet kafedeki  şüpheli paket korklulu anların yaşanmasına neden oldu. İnternet kafede sevgilisi ile kamerayla görüşen bir asker, ailesinin gönderdiği ve içerisinde ses sistemi olan paketi unutarak gitti. Kafe sahibi paketi görünce panikleyip, işyerinin karşısında araçların park edildiği arzaya bırakıp, polisi aradı.
 
Olay yerine gelen polis ekipleri, park halindeki araçları çektirdi. Kafe sahibi ile görüşen polis, daha sonra paketi unutan askere ulaşıp telefonla görüştü. Polis bunun üzerine siyah poşet içerisindeki paketi konulan yerden alarak açtı. Polis içerisinden ses sistemi çıkan paketi işyeri sahibi tarafından da tanınan askere verilmesi için teslim etti. Meraklı kalabalık ise yağmur altında olan biteni izledi.

Yayın Tarihi : 23.08.2015 : 09:38

Etiketler : İnternet    Kafede    Unutulan    Paket    Bomba    Paniğine    Neden    Oldu    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6966
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN