Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Lunapark Harabeye Döndü

Lunapark Harabeye Döndü
Aydın’ın Didim İlçesi Akbük Mahallesi’nde bulunan bir lunaparkta yangın çıktı. İtfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürülen yangının kundaklama neticesi çıkma ihtimali üzerinde duruluyor.

 

Olay, bugün sabah saatlerinde Didim’in Akbük Mahallesi’nde meydana geldi. Çevrede spor yapan vatandaşlar, yangını fark ederek itfaiye ve jandarmaya haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangına müdahale ederek söndürdü. Yangının çıkış nedenini araştıran jandarma ekipleri lunapark gişe camlarının da kırılarak parçalandığını belirterek yangının kundaklama neticesi çıkmış olması ihtimali üzerinde duruyor.
 
Olay sırasında dışarıda olduğunu belirten lunapark işletmecisi Resul Derya, kimseyle herhangi bir husumetinin olmadığını söyledi. Zararlarının büyük olduğunu ifade eden işletmeci Resul Derya, "Yazıhane olarak kullandığımız bölümde 2 jeneratör, elektronik oyuncaklar, elektronik yedek parçalar, bilgisayarlarımız, buzdolabı ve sebil gibi malzemelerimizin tamamı yanarak kül oldu. Yaklaşık 80 bin TL civarında zararımız var" dedi.
 
Jandarma, olayla ilgili olarak soruşturma başlattı.
 

Yayın Tarihi : 22.08.2015 : 19:19

Etiketler : Didimdeki    Lunapark    Harabeye    Döndü    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8231
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN