Ben TV


Yıldırım'dan Kocaoğlu'na Jest!

Yayınlanma Tarihi : 29.01.2014 : 15:36
Yıldırım'dan Kocaoğlu'na Jest! AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldırım Medikal Park Hastanesi’nde hastaları ziyaret etti. Basına kapalı gerçekleşen ziyaretin fotoğrafları twitter hesabından paylaşıldı.

 

Binali Yıldırım yeni doğan Yavuzhan bebeğin kulağına ezan okudu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun hastanede parkinson tedavisi gören kardeşi Azmi Kocaoğlu’nu da ziyaret etti. 
 
STAT İHALESİ BU HAFTA SONUÇLANIR
 
Binali Yıldırım, Karşıyaka Spor Kulubü yönetimini ziyaret etti. Yıldırım, Karşıyaka Stadyumu’nun yapımı için ihale gerçekleştirildiğini, 14 teklif geldiğini, katılanlar arasında İzmir firmalarının da olduğunu, en uygun teklifin bir hafta içinde açıklanacağını anlattı. Yıldırım, “Hukuki sorun yaşamazsak kısa sürede sözleşme yapılır. Tahmini bedeli 50 milyon lira. Bu büyüklükte bir yatırım da 400 yataklı bölgesel hastane var” dedi.
 
Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Fatih Diniz, takımın kırmızı renginin Türk bayrağından yeşil renginin ise İslamiyet’ten geldiğini belirterek, Yıldırım’a atkı hediye etti. 
 
''İZMİR'İN BİR DİĞER SORUNU ÇÖP YERİ''
    

Etiketler : Yıldırım\'dan Anlamlı Ziyaret    akp    binali yıldırım    yerel    izmir    kanalben    haberler       


Yorumlar

1744
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERYAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN