Survivor Murat Ceylan kimdir?

Survivor 2018'de gönüllüler takımında yer alan Murat Ceylan'ın adı her hafta en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor.

Survivor Murat Ceylan kimdir?

Survivor birleşme partisine de damga vuran isimlerden biri olan Murat Ceylan kimdir? İşte Murat Ceylan hakkında merak edilen ve ayrıntılı bilgiler...Genç yaşına rağmen gösterdiği performansla Survivor 2018'de dikkatleri üzerine çeken Murat Ceylan, yarışmanın en çok merak edilen isimlerinden biri oldu. Survivor izleyicileri, Murat Ceylan'ın yarışmadan önce ne yaptığını merak ediyor ve araştırıyor. Peki, Surivor Murat Ceylan kimdir? Murat Ceylan kaç yaşında ve nereli?


Survivor 2018'de gönüllüler takımında yer alan Murat Ceylan'ın adı her hafta en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Güçlü fiziği ve adada oynanan yarışmalardaki hırsıyla hemen kendini belli eden Murat Ceylan, yarışmanın sıkı takipçileri tarafından araştırılıyor. İşte, Survivor 2018'de gönüllüler takımında yer alan genç yarışmacı Murat Ceylan hakkında merak edilen her şey...

MURAT CEYLAN KİMDİR?

15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Murat Ceylan, lise eğitimini tamamlamasından ardından İngiltere'nin başkenti Londra'ya gitti. Londra'daki Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım eğitimi alan Murat Ceylan, İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu.

Küçük yaşlarda piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan, bu alanda Ergican Saydam'dan müzik dersleri de aldı. Müziğin yanı sıra birçok spor dalı ile ilgilenen Murat Ceylan, İstanbul Atlı Spor Klubü'nde lisanslı binicilik yapmaktadır.

2013 yılında Panama'da düzenlenen Survivor yarışmasına katılan ve burada yarıştığı gönüllüler takımındaki performansıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Murat Ceylan, 2014 yılında "Para Bende" adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2018, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER