LC Waikiki Aile Buluşmaları'nın 3. durağı İzmir!

Dr. Ender Saraç ve İrem Helvacıoğlu "LC Waikiki Aile Buluşmaları" Kapsamında İzmir Optimum Alışveriş Merkezi'ne Geliyor

LC Waikiki Aile Buluşmaları'nın 3. durağı İzmir!

LC Waikiki, Hürriyet Kitap ile hayata geçirdiği "LC Waikiki Aile Buluşmaları" projesinin 3. durağı İzmir'e LC Waikiki'nin reklam yüzü İrem Helvacıoğlu ve Dr. Ender Saraç ile birlikte geliyor. Hürriyet Gazetesi ve 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi kitabının yazarı Ömür Kurt moderatörlüğünde, İzmir Optimum Alışveriş Merkezi'nde 30 Haziran Cumartesi günü çocukluk çağında sağlıklı beslenmenin konuşulacağı buluşmada Dr. Ender Saraç, katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Bebek ve çocuk ürünlerinde uyguladığı kalite standartlarındaki hassasiyeti, çocukların sağlıklı ve mutlu yetişmesi için de gösteren LC Waikiki, " Aile Buluşmaları" kapsamında LC Waikiki'nin reklam yüzü İrem Helvacıoğlu ve Dr. Ender Saraç'ı İzmirlilerle buluşturacak. Çocukluk çağında sağlıklı beslenme konusunun her türlü detayıyla masaya yatırılacağı buluşmada İrem Helvacıoğlu da hayranları ile LC Waikiki mağazasında buluşacak.

12 ayda 12 uzman ile 12 şehirde gerçekleştirilmesi hedeflenen etkinliklerde ebeveynlerle buluşacak olan LC Waikiki, 0-6 yaş aralığındaki çocukların gelişimi için önemli olan noktalara dikkat çekecek. İstanbul ve Antalya'da gerçekleşen buluşmaların ardından etkinlikler yıl boyunca Ankara, Denizli, Mardin, Gaziantep, Eskişehir, Trabzon, Kars, Adana, Nevşehir'de düzenlenecek. "LC Waikiki Aile Buluşmaları"nda aileler, Üstün Dökmen, Başak Demiriz, Zeynep Köse Çapay, Ramazan Şimşek, Şirin Seçkin, Özgür Öner, Serap Duygulu, Dolunay Kadıoğlu, Yıldız Dilek Ertürk, Eyüp Sabri Ercan gibi alanında uzman isimlerle bir araya gelecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER