AK Parti milletvekili adayları

AK Parti milletvekili adayları belli oldu mu? AK Parti milletvekili adayları kimler sorunun cevabı, yakın zamanda cevaplanacak

AK Parti milletvekili adayları

AK Parti, 24 Haziran seçimleri öncesi aday adaylığı başvurusu yapanlardan bir taahhütname istedi. Taahhütnamede, "Milletvekili seçilmem halinde, seçim çevremde ikamet edeceğimi, TBMM'nin çalışmadığı ve partimin görevlendirmede bulunmadığı günlerde bütün zamanımı seçim çevremde geçireceğimi kabul ve taahhüt ederim." ifadeleri yer alıyor.

AK Parti, milletvekili aday adaylarından, seçildikleri takdirde bölgelerinde çalışmalarını yürütmeleri için bir taahhütname aldı.

Edinilen bilgiye göre, AK Parti tarafından 24 Haziran Genel Seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak isteyenlerden yazılı bir taahhütname istendi.

Bu kapsamda aday adayları, "Milletvekili seçilmem halinde, seçim çevremde ikamet edeceğimi, TBMM'nin çalışmadığı ve partimin görevlendirmede bulunmadığı günlerde bütün zamanımı seçim çevremde geçireceğimi kabul ve taahhüt ederim." yazılı bir taahhütname imzaladı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER