Zafer Çika'ya İzmir'den acı veda...

Sanat ve iş dünyasını vefatıyla yasa boğan Zafer Çika, İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı.

Ben TV - Sanatçı Demet Akbağ'ın eşi iş adamı Zafer Çika, Alsancak Hocazade Camii'nden son yolculuğuna uğurlandı. Çika'nın acılı ailesini iş, sanat, spor ve siyaset dünyasıyla birlikte vatandaşlar da yalnız bırakmadı. 

Demet Akbağ'a cenazede uzun yıllar boyunca birlikte rol aldığı Yılmaz Erdoğan ile birlikte Cem Yılmaz, Ata Demirer, Şahan Gökbakar, Gonca Vuslateri, Sermiyan Midyat, Deniz Seki, Emel Müftüoğlu, Şenay Düdek, Cezmi Baskın, Zafer Algöz, Berkay, Yonca Evcimik, Fatih Terim, Okan Buruk, Tamer Tuna, Rıza Çalımbay, Okan Buruk, Suat Kaya, Korcan Karar, Abdül Batur, Melek Eroğlu, Mesut Sancak, Uğur Yüce ve birçok isim taziyede bulunurken, cami avlusu çelenklerle doldu taştı. Akbağ'ın cenaze boyunca gözlerinden yaş eksilmedi.

OĞUL ÇİKA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazında Zafer Çika-Demet Akbağ çiftinin 19 yaşındaki oğulları Ali Çika, gözyaşlarını tutmakta zorlanırken, Çika'nın koluna giren Yılmaz Erdoğan teselli çabasında bulundu. Hellalik sırasında kelimeler, oğul Çika'nın boğazında düğümlendi.

Zafer Çika'nın naaşı, Çeşme Alaçatı Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 16:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayten ulusoy
Ayten ulusoy - 13 ay Önce

Sevdiğim sanatçımız Demet akbağa başsağlığı sabırlar diliyorum çok zor bu acı kolay değil Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ışıklarda uyusun.

Meral Kurtulget A
Meral Kurtulget A - 13 ay Önce

Başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Sabırlar diliyorum

Süheyla memiş
Süheyla memiş - 13 ay Önce

Başınız sağolsun demet hanim Allah Sabırlar versin Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Şükran Dereli
Şükran Dereli - 13 ay Önce

Merhuma Allahtan rahmet eşine evladına ailesine ve tüm yakın dost ve akrabalarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum

Nese Tetik
Nese Tetik - 13 ay Önce

Başınız sağ olsun. Değerli insan . Demet Akbağ... Çok büyük sabırlar diliyorum. Allah size ve oğlunuz uzun ömür ler versin mekanı cennet olsun

Ayten ozgen
Ayten ozgen - 13 ay Önce

Başınız sağolsun

SIRADAKİ HABER