Yücel: Kapı kapı dolaşacağız

CHP İzmir’de, Alaattin Yüksel ve Yekta Varnalı’nın başında duracağı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışı bugün yapıldı. Açılışta konuşan Başkan Yücel; "24 Haziran’a kadar hiç durmadan kapı kapı dolaşarak çalışacağımızı göreceksiniz" dedi

Yücel: Kapı kapı dolaşacağız

BEN HABER / CANSU TEMİR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkez törenle açıldı. Açılışa il yöneticileri, ilçe başkanları, belediye başkanları, meclis üyeleri ve partililerin yanı sıra milletvekili adayları da katıldı.

Merkezin açılışında konuşan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı olması için 24 Haziran’a kadar hiç durmadan kapı kapı dolaşarak çalışacaklarını ifade etti.

“GÜNEŞİN İZMİR'DEN DOĞACAĞINA HİÇ ŞÜPHEMİZ YOK”

Başkan Yücel; “Bizler 24 Haziran’da Türkiye Cumhuriyeti’ne yakışan bir Cumhurbaşkanı olacak sayın Muharrem İnce’nin seçilmesine ve Atatürk’ün kurduğu devlet yönetimine yeniden döneceğimize yürekten inanıyoruz. Bu yolda, bu mücadelede en büyük desteği İzmir’in vereceğinden, Güneşin İzmir’den doğacağından en ufak bir şüphemiz yoktur” diye konuştu.

“KAPIMIZ ’16 YILLIK BECERİKSİZLİK SONA ERECEK’ DİYEN HERKESE AÇIK”

Yücel, “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz İzmir Seçim Koordinasyon Merkezimiz tüm çalışmalarımızın koordine edileceği, bizlere destek vermek veya bilgi almak için gelecek vatandaşlarımızın ağırlanacağı, sosyal medya ve bilişim ekibimizin çalışacağı, “24 Haziran’da Türkiyem kazanacak, biz kazanacağız ve 16 yıllık beceriksiz yönetim sona erecek” diyen herkesin evi olacaktır. Bu merkez CHP’nin değil İzmir’in buluşacağı, dileyen herkesin gelip çalışacağı, bilgi alacağı, gönüllü olacağı bir halk merkezidir. Bizim kapımız da tıpkı gönlümüz gibi herkese açıktır” dedi.

KURTULUŞ REÇETEMİZİ SOKAK SOKAK ANLATACAĞIZ

“AKP iktidarının ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni politikası; 16 yıllık berbat yönetimi unutturmak ve CHP’nin politikaları ve vaatlerini çalarak 24 Haziran’da bir mucizeyi gerçekleştirmektir” diyen Yücel; “Biz Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce ile birlikte sokaklarda, evlerde, tarlalarda, dükkanlarda, köylerde ve halkımıza ulaşabildiğimiz her yerde kendi projelerimizi, kendi kurtuluş reçetemizi anlatacağız. Ülkeyi 16 yıldır AKP’nin ne hale getirdiğini, ellerinde tüm imkanlar varken çözüm için hiçbir şey yapmadıklarını anlatacağız” ifadelerini kullandı.

"AKP İKTİDARINDAN, AKP'NİN KENDİSİ DE ŞİKAYETÇİ"

Yücel, AK Parti iktidarından en az halk kadar AK Parti’nin kendisinin de şikayetçi olduğunu belirterek; “ “Görünen o ki geride kalan 16 yıllık AKP iktidarından en az halkımız kadar AKP’nin kendisi de şikayetçi. Manifestoları da bu şikayetin açık bir ilanıdır. Ve yine görünen o ki 24 Haziran’a giderken AKP’de tıpkı bir muhalefet partisi gibi yıllardır neleri yanlış yaptığını anlatacak gibi duruyor. 24 Haziran’a giderken Türkiye’nin 5 temel sorununu ve bu sorunlara getireceğimiz çözümleri halkımız ve basınımızla sık sık paylaşacağız. Eğitim, dış politika, toplumsal barış, ekonomi ve demokrasi bizlerin çözüme kavuşturmak için tüm gücümüzü ortaya koyacağımız konular olacak” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 20:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER