Uşak Valisi Funda Kocabıyık, pazar yerlerinde incelemede bulundu

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla düzenlemelerin yapıldığı Kemalöz ve Sigorta pazarlarını gezdi

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, pazar yerlerinde incelemede bulundu

Vali Funda Kocabıyık, burada yaptığı açıklamada, yapılan düzenlemelerle, vatandaşlara güvenli alışveriş yapma imkanı sunduklarını söyledi.

İl genelinde vatandaşların taze sebze ve meyve olmak üzere hiçbir gıda maddesine ulaşmakta sıkıntı yaşamadığını belirten Vali Funda Kocabıyık, daha sonra Atapark ve çevresinde denetim yaptı.

Vali Kocabıyık, İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda il genelinde park, mesire ve piknik alanlarının kapatıldığını, halkın yoğun olarak bulunduğu bölgelerde son günlerde sakinlik yaşandığını ifade etti.

Vatandaşların alınan tedbirlere uymasını isteyen Vali Funda Kocabıyık, "Kovid-19 tedbirlerini sürekli olarak değerlendiriyoruz. İl genelinde tüm olumsuzluklara hazırlıklıyız. Koordinasyon içinde süreci takip ediyoruz. Mevsimlik tarım işçilerinin ilimize gelişiyle ilgili düzenlemelerimizi yaptık. Tarımsal üretimi hiçbir şekilde aksatmadan salgının yayılmasına izin vermeyeceğiz. Milletimizin sağlığı ve refahı için tüm tedbirleri aldığımızın bilinmesini istiyorum." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Fatih dede
Mehmet Fatih dede - 2 ay Önce

Sayın valimiz il misin her türlü tedbiri almak takdir elinde ne gelirse desteği ni yapıyor yapmaya da devam ediyor ben şahsım adına çok teşekkür ediyorum iyimi valimiz var halkla içiçedir halkın tüm derslerini dinliyor elinde geldikçe yardımcı Allah' yar ve yardisi olsun

SIRADAKİ HABER