Urla'da engelliler için anlamlı etkinlik

Türk Kızılayı Urla Şubesi tarafından, farkındalık yaratacak bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçiriliyor. Gazete, peçete kağıdı,ambalaj kağıdı, pet şişe, pipet, eldiven,kozalak, karton, çöp torbaları ve naylon poşetler gibi geri dönüşüm malzemeleriyle hazırlanan kıyafetlerle yapılacak olan defileye, ünlü modacı Hakan Akkaya'da destek verecek

Urla'da engelliler için anlamlı etkinlik

Urla Kaymakamlığı ve Türk Kızılay Urla işbirliği, Ege Üniversitesi Su ürünleri Fakültesi ve Denizcilik Meslek Yüksek Okulu, Urla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Urla İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Urla Güneş Yolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Narlıdere Mavi Dere Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Flo Ayakkabıcılık ve Urla Pera Otel desteği ile bugün farkındalık yaratacak bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçecek.

Tamamen geri dönüşüm malzemelerinden (gazete, peçete kağıdı,ambalaj kağıdı, pet şişe, pipet, eldiven,kozalak, karton, çöp torbaları ve naylon poşetlerden) hazırlanan kıyafetlerle düzenlenecek defileye, ünlü modaHakan Akkaya da destek verecek.

Bugün saat 19.30’da Hakan Çeken Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan defilede; atık materyallerden yapılmış giysiler özel çocukların sunumuyla Çevre İçin Engelsiz Adımlar Defilesi gerçekleşecek.

"HARİKA ÇOCUKLARIMIZI İZLEMEYE DAVET EDİYORUM"

Türk Kızılay Urla adına açıklama yapan Başkan Nurgül Saltık, “Bu etkinlikle çevre kirliliği ve engellilik konusunda farkındalık yaratmayı hedefledik. Tüm Urlalıları muhteşem tasarımlarla sunumu yapacak olan harika çocuklarımızı izlemeye davet ediyorum. Koreografisini hazırlayacak olan Sayın Hakan Akkaya ve ekibinin çocuklarımızın saçlarını yapacak olan Sayın Harun Cici’nin muhteşem çalışmalarını görmek hepimizi mutlu edecektir. Katkı koyan tüm kurum ve kuruluşlara ve değerli misafirlerimize şimdiden çok teşekkür ediyor, herkesi etkinliğimizi bir lez daha yineliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER