Türkiye'den Kurban Bayramı görüntüleri

Bugün Kurban Bayramı. Türkiye'nin dört bir yanında erken kalkıldı. Bayram namazları kılındı. Bayram coşkusu objektiflere böyle yansıdı.

Türkiye'den Kurban Bayramı görüntüleri

İstanbul'da vatandaşlar ve yabancı turistler, Kurban Bayramı namazını Eyüp Sultan Camisi'nde kıldı.

Başkent'te vatandaşlar Kurban Bayramı namazını kılmak için Ahmet Hamdi Akseki Camii'ni doldurdu.

Sakarya'da vatandaşlar Kurban Bayramı namazını Demokrasi Meydanı'nda kıldı.

Mersin'de çok sayıda vatandaş, bayram namazını kılmak için camilere akın etti. Vatandaşlar, Türkiye'nin en büyük camilerinden biri olan merkez Yenişehir ilçesindeki 6 minareli Muğdat Camisi'ni doldurdu.

Kurban Bayramı namazı dolayısıyla, Yozgat'ta vatandaşlar başta tarihi Çapanoğlu Büyük Camisi olmak üzere kentteki camileri doldurdu.

Kocaeli'de vatandaşlar Kurban Bayramı namazını kılmak için başta tarihi Fevziye Camisi olmak üzere kentteki camileri doldurdu. Vatandaşlar namazın ardından bayramlaştı. Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy da vatandaşların bayramını tebrik etti.

Kurban Bayramı namazı dolayısıyla, Kayseri'de vatandaşlar başta tarihi Hunat Cami olmak üzere kentteki camileri doldurdu.

Osmaniye'de vatandaşlar, Kurban Bayramı namazı için sabahın erken saatlerinde camilere akın etti. Kent merkezinde bulunan Envar-ül Hamit Camisi'ne gelen vatandaşlar, namaz kıldı, dua etti

Hatay’ın İskenderun ilçesinde vatandaşlar, Kurban Bayramı namazını kılmak için camileri doldurdu. Vatandaşlar, ilçedeki Nihal Atakaş Camisinde namazını kıldı.

Malatya'da vatandaşlar, Kurban Bayramı namazı için sabahın erken saatlerinde camilere akın etti. Hekimhan ilçesi Kocaözü Mahallesi'nde bulunan Orta Mahalle Camisi'ne gelen vatandaşlar, namazlarını kıldı.

Kurban Bayramı namazı dolayısıyla, Yalova'da vatandaşlar kentteki camileri doldurdu. Süleymaniye Cami'nde, Namaz sonrası yapılan duanın ardından vatandaşlar cami içinde bayramlaştı.

Edirne'de vatandaşlar, Kurban Bayramı namazını kılmak için camileri doldurdu. Bazı vatandaşlar, bayram namazını Mimar Sinan'ın ustalık eseri Selimiye Camisi'nde kıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER