Tarkan'dan Tunç Soyer'e övgü

Tarkan'dan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer'e sosyal medya hesabından övgü yağdırdı. Tarkan ; "Doğamız ve kültürümüz için benim gibi pek çok insanın Seferihisar’ı desteklemesini sağlayan Soyer, daha geniş olanaklara sahip olsa eminim İzmir ve Türkiye için daha çok güzel projelerle nice insanı harekete geçirir, doğa aşkıyla bir araya getirir"ifadelerini kullandı

Tarkan'dan Tunç Soyer'e övgü

Ünlü sanatçı TarkanSeferihisar’daki Doğa Okulu’nun beşinci ve Prof. Dr. İsmet Sungurbey Sokak Hayvanları Yuvası’nın kuruluşunun ise üçüncü yılı dolayısıyla sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Tarkan, paylaşımında Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’e övgüde bulundu.

İşte o mesaj:

"Seferihisar’daki Doğa Okulu’nun kurulmasını destekleyeli beş yıl olmuş. Yine oluşum aşamasında yer aldığım ve desteklediğim, Prof. Dr. İsmet Sungurbey Sokak Hayvanları Yuvası’nın kuruluşunun üzerinden ise üç yıl geçmiş. Her iki projenin de temel mimarlarından, örnek bir yerel yönetici olan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’e bu vesileyle bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Kısıtlı imkanlara, fakat evrensel bir vizyona sahip içten bir yöneticinin kısa zamanda neler başarabileceğini gösterdi. Doğamız ve kültürümüz için benim gibi pek çok insanın Seferihisar’ı desteklemesini sağlayan Soyer, daha geniş olanaklara sahip olsa eminim İzmir ve Türkiye için daha çok güzel projelerle nice insanı harekete geçirir, doğa aşkıyla bir araya getirir."

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER