Soyer verileri açıkladı: En fazla Buca'dan...

İstanbul'un ardından; İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından da hayata geçirilen “Askıda Su Faturası” uygulaması ile ilgili olarak yeni veriler açıklandı. 11 bin 169 faturanın ödendi. Beydağ ilçesinde ise kimsenin uygulamaya katılım göstermemesi dikkat çekti.

Soyer verileri açıkladı: En fazla Buca'dan...

BEN HABER -  İstanbul'un ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından da hayata geçirilen “Askıda Fatura” uygulaması ile ilgili olarak veriler açıklandı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla verileri paylaşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer; Askıda Su Faturası kampanyasına büyük ilgi gösterdiniz. 11 bin 168 faturayı 1 milyon 5 bin lira ödeyerek askıdan alanlara şükranlarımı sunuyorum. Askıda 8 bin 639 fatura daha var. Haydi İzmirliler, kampanya devam ediyor. Bu krizde bir komşumuza can suyu verelim." ifadelerini kullandı.

EN FAZLA KATKI BUCA'DAN

Soyer'in paylaşığı verilere göre; "Askıda Fatura" uygulamasına en fazla katkıyı Buca ilçesi yaparken onu Karabağlar, Çiğli, Konak ve Bornova izledi. Beydağ ilçesinden ise kimsenin uygulamaya katılım sağlamaması dikkat çekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER