Soyer'den Kocaoğlu ve Piriştina teşekkürü

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Başkanın Günlüğü”ne 20 yıl önce ilk yolcularını taşımaya başlayan İzmir Metrosu için Ahmet Piriştina ve Aziz Kocaoğlu’na teşekkür etti

Soyer'den Kocaoğlu ve Piriştina teşekkürü

BEN HABER -  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Başkanın Günlüğü” ile İzmirlileri bilgilendirmeye devam ediyor.

Yoğun mesaisini paylaşan Soyer; İzmir Metrosu’nun 20 yıl önce bugün ilk yolcularını taşımaya başladığını ifade ederek; “Emeği olan eski başkanlar Burhan Özfatura, Yüksel Çakmur, unutulmaz başkanımız Ahmet Piriştina ve değerli ağabeyim Aziz Kocaoğlu’na İzmir halkı adına şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İşte o mesaj:

Günaydın sevgili İzmirliler, 

Dün metropol dışı 19 ilçenin kriz yönetimi gereği görevlendirdiğimiz koordinatörleriyle çevrim içi toplantı yapıp bayram öncesi son hazırlıkları gözden geçirdik.

Daha sonra Celal Atik Spor Salonu’nda son derece duygulandığım bir törene katıldım.

Profesyonel kulüplerin, amatörler için hazırladığı destek paketlerinin tesliminde İzmirli olmakla bir kez daha iftihar ettim.

Öğleden sonra Bergama Tırmanlar Köyü’nde eğitimlerini tamamlayan 67’si kadın 121 üreticimize arı kovanı ve arıcılık seti teslim ettik.

Arı gibi çalışan köylümüze belediye olarak, destek sağlamaktan son derece mutluyum.

Belediye bünyesinde bayramlaşmaya, cefakar İZBETON işçisiyle başladık.

Bugün birçok birimimizi dolaşarak bayramını kutlayacağım.

Bugün bir de doğum günümüz var.

İzmir Metrosu 20 yıl önce bugün ilk yolcularını taşımaya başladı.

Emeği olan eski başkanlar Burhan Özfatura, Yüksel Çakmur, unutulmaz başkanımız Ahmet Piriştina ve değerli ağabeyim Aziz Kocaoğlu’na İzmir halkı adına şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Emeklerini yerde bırakmayacağız, İzmir Metrosu’nu daha da büyüteceğiz.

Dört günlük kısıtlama öncesi bugün ekiplerimiz denetimlerine devam ediyor. Siz de fiziki mesafeye ve maske koşullarına lütfen uyun.

Hazırlığınızı son dakikalara bırakmayın.

Hoşça kalın Sevgili İzmirliler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER