Şengül’den, Erdoğan ve Yıldırım için özel şarkı

AK Parti İzmir'de 28 Nisan'da gerçekleşecek olan İl Kongresi öncesi, Başkan Şengül'ün kongreye katılacak olan Cumhurbaşkanı ve Başbakan için 2 ayrı özel parça bestelettiği öğrenildi. 

Şengül’den, Erdoğan ve Yıldırım için özel şarkı

AK Parti İzmir'de ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından gözler 28 Nisan'da gerçekleşecek olan İl Kongresi'ne çevrildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın da katılması beklenen kongre için, İl Başkanı aydın Şengül yoğun bir hazırlık içine girdi.

CUMHURBAŞKANI VE BAŞBAKAN İÇİN ÖZEL BESTE

Miting havasında geçmesi planlanan kongre hazırlığı için, Hazırlık Komitesi oluşturulurken, Başkan Şengül’ün hazırlıkalrından da ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. Kongreye katılacak olan Cumhurbaşkanı vr Başbakan için 2 ayrı parça bestelettiği ortaya çıktı.

ŞENGÜL CV LİSTESİNİ KOORDİNATÖRLERE TESLİM EDECEK

Öte yandan İl Kongresi öncesi İl Yönetimi listesini de hazırlayacak olan Şengül, kendisine verilen 800 CV’yi önce 300’e düşürdü. Bugün 300 CV’yi tekrar ele alıp sayısını biraz düşürmesi beklenen AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül, ardından bu CV'leri yarın AK Parti Genel Merkezi’nden gelecek olan 2 Genel Merkez Koordinatörüne teslim edecek.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER