Şengül: Kongre mitinge dönüşecek!

AK Parti İzmir İl Kongresi 28 Nisan Cumartesi Halkapınar Spor Salonu’nda gerçekleşecek. İl Başkanı Şengül, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım’ın da katılacağı kongrenin iki aşamalı olarak gerçekleşeceğini, salon yanındaki sahada 70-80 bin katılım hedefli bir de miting yapılacağını söyledi.

Şengül: Kongre mitinge dönüşecek!

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ün il başkanı olmasının ardından başlayan ilçe kongreleri maratonunu geride kalan hafta tamamlayan AK Parti İzmir’de gözler '28 Nisan’a çevrildi.

AK Parti İzmir İl Kongresi 28 Nisan Cumartesi günü Halkapınar Spor Salonu’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleşecek. AK Parti İl Başkanı Şengül tek aday olarak gireceği kongre hakkında önemli bilgiler verdi. Şengül kongrenin iki etaptan oluşacağını ve salon yanındaki sahada 70-80 bin kişilik katılım hedefiyle Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Yıldırım’ın halka sesleneceği bir de miting yapılacağını açıkladı.

Miting için AK Parti İzmir Teşkilatı'nda aralarında eski ilçe başkanları ve eski yöneticilerin olduğu bir komite kuruldu. Hazırlıklar ve organizasyonla bu komite ilgilenecek.

İl Başkanı Şengül, “Yeni bir başlangıç için, motivasyon için kongremizi çok önemsiyoruz. Teşkilatta iyi bir motivasyon var. Bu motivasyon kongreyle birlikte doruk noktasına çıkacak. Kongre sonrası hedef 2019 seçimleri… Kongre bizim için start olacak. Ayrıca özel sürprizlerimiz de olacak” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER