Şengül'den, Kocaoğlu'na 'Yıldırım' çıkış!

Kocaoğlu'nun Yıldırım'a yönelik "Gelip benimle yarışsana. 8 ay sonra yerel seçim var." sözlerine AK Partili Şengül'den yanıt geldi: Eğer kendine inanıyorsan sen de çık bağımsız aday ol. Salondaki herhangi bir muhtar bile Aziz Kocaoğlu'ndan daha fazla oy alır

Şengül'den, Kocaoğlu'na 'Yıldırım' çıkış!

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, bir otelde Başbakan Binali Yıldırım'ın da katılımıyla düzenlenen muhtarlar zirvesinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun Yıldırım'a yönelik sarf ettiği, "Yine en garantili yerde, birinci sırada seçime giriyorsun. Gelip benimle yarışsana. 8 ay sonra yerel seçim var. 31 Mart 2019'da. Buyur kardeşim" sözlerine tepki gösterdi.

"SAHİLLERE ÇİÇEK EKMEKLE OLMUYOR"

Şengül, "Eğer kendine inanıyorsan sen de çık bağımsız aday ol. Salondaki herhangi bir muhtar bile Aziz Kocaoğlu'ndan daha fazla oy alır. Böyle konuşmakla bu işler olmaz. Kendine güveniyorsan çık ve 'Ben CHP'den değil bağımsız aday olacağım' de, kazan, biz de seni tebrik edelim. Sahillere çiçek ekmekle olmuyor, mahallelerin sorunlarına çözüm bul. 2019 Mart yerel seçimleri görülüyor, orada görüşürüz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER