Seçim için en kritik görev İYİ Parti İzmir'in kurucusunda

İYİ Parti İzmir’de Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) başına geçecek isim Atila Certel oldu. İYİ Parti İzmir'in kurucularından olan Certel açıklamasında; "Amacımız İzmir'de İYİ Parti'yi 1. sıraya yerleştirmek" dedi

Seçim için en kritik görev İYİ Parti İzmir'in kurucusunda

CANSU TEMİR / BEN HABER

Türkiye'de gözler, 24 Haziran'da yapılacak olan genel ve cumhurbaşkanlığı seçimine çevrildi. Süreçte, en büyük görev ise Seçim Koordinasyon Merkezleri'nin (SKM) olacak.

İzmir'de CHP ve AK Parti'nin SKM'nin başında duracak isimleri belli olurken, son olarak İYİ Parti’de de isim netleşti. İYİ Parti İl Başkanı Koray Ükünç, Seçim Koordinasyon Merkezi'ni baş danışmanı olan Atila Certel’e emanet etti.

Yeni görevi ile ilgili Ben Haber'e özel açıklamalarda bulunan Certel, İYİ Parti'yi İzmir'de 1 sıraya yerleştireceklerini ifade etti.

"İYİ PARTİ'NİN KURUCULARINDANIM"

"Bu bir hizmet yarışı" diyen Certel; "Bu görev çok zor bir görev. Siyasi hayatım boyunca en iyisi olmak zorundayız, en iyi hizmetleri yapmak zorundayız. Ben İzmirliyim. İzmirli olmam nedeniyle İzmir'i çok iyi okuyabiliyorum. TEDAŞ kökenli olduğum için buralarda hizmet yaptım. Köylerinden tutun da beldelerine kadar bütün her yeri tanırım. İYİ Parti İzmir'in kurucularından birisiyim. Sayın il başkanımızın baş danışmanlığını yapmaktayım bu görevim esnasında. Bir çok yerden olumlu tepkiler aldım, bütün gücümü arkadaşlarımdan alıyorum. Bu oluşum içerisinde partide 7/24 hizmet yapacağız.
Milletvekili adaylarımızla gurur duyuyorum. Bizim işimiz onlara rehberlik yapmak. Onlar da ekonomiden tutun da her konuda vatandaşlarımızın yanında olacak.
Amacımız İzmir'de İYİ Parti'yi 1. sıraya yerleştirmek ki ondan da eminim. Şuanda çok iyi gidiyoruz" ifadelerini kullandı.

"TEŞKİLAT İNSANIYIM"

SKM'nin il binasında olmasından yana olduğunu ifade eden Certel; "Ben teşkilat insanı olduğum için, SKM'nin partimde olmasını isterim. Ama sayın İl Başkanımızla da konuşacağız. Bu takım oyunudur. Herkesin bilgi ve tecrübesinden yararlanacağız arkadaşlarımızla" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER