"Sandıklara ve oylara sonunu kadar sahip çıkın"

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Türkiye'nin kader seçimi Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için oyunu Narlıdere İlhan Onat İlköğretim okulunda kullandı

"Sandıklara ve oylara sonunu kadar sahip çıkın"

Türkiye'nin geleceğinde bir dönüm noktası olan seçim için sabahın erken saatlerinde Narlıdere'nin her mahallesinde görev yerlerine gitmeden önce kahvaltı için bir araya gelen sandık görevlileri ve mahalle temsilcileri kahvaltı yaptı.

Çok önemli bir görevi yerine getirdiklerini söyleyen Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur; "Sandıklara ve vatandaşlarımızın oylarına sonunu kadar sahip çıkın'" dedi. Başkan Batur oy kullanmak için Narlıdere İlhan Onat İlköğretim okuluna geldi. Burada oy kullanmaya gelen ve Narlıderelilerle sohbet eden Batur oyunu 1098 nolu sandıkta kullandı.

Batur "Bugün, tarihi bir seçim günü gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce'yi, Çankaya köşkünde Hepimizin Cumhurbaşkanı olarak göreceğimiz yeni ve mutlu bir Türkiye'de görüşmek dileğiyle oyumu kullandım. Siz de oyunuzu kullanın, geleceğimize hep birlikte sahip çıkalım" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER