banner24

Özgener'den demokrasi vurgusu

İzmir Ticaret Odası (İZTO) seçimlerinin İzmirlilere ve kentteki esnaflara hayırlı olmasını dileyen İZTO Başkan Adayı Mahmut Özgener, "İzmirli KOBİ'lerimiz ve tüccarlarımızın geleceklerini ve ticaretlerine yön verecekleri seçimlerin demokrasi şenliği içinde geçeceğine inanıyorum. Üyelerimizin de yoğun ilgi göstereceğine inandığım seçimlerde kazananın İzmir ve kent ekonomisi olmasını diliyorum" dedi.

Özgener'den demokrasi vurgusu

İzmir Ticaret Odası meslek komitesi ve üyelerinin seçimleri bugün (9 Nisan Pazartesi) Gaziemir'deki Fuar İzmir alanında yapılacak. Toplam 79 Meslek Komitesi'nde 429 Komite Üyesi ve 175 Meclis üyesinin belirleneceği seçimlerin kent esnafına ve İzmir'e hayırlı olmasını dileyen İZTO Başkan Adayı Mahmut Özgener, beklenen gelişim ve atılım isteğinin sandığa da yansıyacağını kaydetti. Özgener, "Her birey değişimin öncüsü olmak için yoğun ilgi gösterip bize destek olacaklarına inanıyorum. Saha ziyaretlerimizde ve biraraya geldiğimiz işadamaların her seferinde bu değişimin vakti geldiğini ve seçim günü mutlaka oylarını kullanmaya geleceklerini söyledi. Gördüğümüz bu ilgi bizleri çok mutlu etti ve kazanacağımıza olan inancımız perçinlendi" diye konuştu.

ŞENLİK HAVASINDA GEÇECEK

İzmir'in demokrasi şenliğinin yaşanacağı seçimin birlik, beraberlik ve şenlik havasında geçeceğine de inandıklarını aktaran Özgener, "Bu bir yarıştır. Kazananlar olacağı gibi kaybedenler de olacaktır. Bİze düşen sonuç ne olursa olsun bunu olgunlukla karşılamak ve rakibimizi kutlamayı bilmektir. Demokrasinin beşiği olan İzmir'de seçimde bunu bir kez daha göreceğimize inanıyorum. Tüm adaylarıma başarılar dilerken, sonuçların da kentimize hayırlı olmasını dilerim" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER