Onur Özcan'dan kahreden haber

Şarkıcı Onur Özcan'dan üzen haber geldi...

Onur Özcan'dan kahreden haber

İstanbul Şile'de alabora olan teknede 1 kişi hayatını kaybederken, şarkıcı Onur Özcan ise dalgaların arasında kayboldu. Arama kurtarma ekipleri, bugün Özcan'ın cesedine ulaştı

Şile’de denize açıldıktan sonra alabora olan teknede bulunan 5 kişiden 1’i hayatını kaybetti. 3 kişi kurtarılırken, genç şarkıcı Onur Özcan ise denizde kayboldu. Deniz’in cesedi bugün öğlen saatlerinde bulundu.

Şile’nin İmrenli koyu mevkiinde 5 arkadaş bir tekne ile sabah saatlerinde denize açıldı. Ancak bir süre sonra tekne alabora oldu. Olayı görenler denize düşen Recep Gülyıldırım’ı (26) çıkardı. Ancak Gülyıldırım’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Gülyıldırım’ın cenazesi Şile Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

ONURCAN ÖZCAN KİMDİR?
21 yaşındaki besteci, solist ve söz yazarı Onur Can Özcan, YouTube'da yayınladığı videolar milyonlarca kez tıklanan ve son dönemde gençler arasında popüler olan bir isim.
Özcan, özellikle "Yaramızda Kalsın", "Yalnızlığın Ezgisi", "Çilingir", "Kibrit", "Gülümse Kadın" ve "İntihaşk" gibi şarkılarıyla geniş kitleler tarafından tanınıyor.

Onur Can Özcan, bir müzisyendi. Beste yapıyor, söz yazıyor, şarkı söylüyordu. Hatta "Yalnızlığın Ezgisi" şarkısı, Ferhat Göçer tarafından son albümünde seslendirilmişti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER