O isme CHP'den ret geldi!

2014 yılındaki yerel seçimlerde CHP'den aday gösterilmediği için DSP'ye geçen Hakkı Ülkü'nün, CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı'na yeniden üye olmak için yaptığı başvuru reddedildi

O isme CHP'den ret geldi!

CANSU TEMİR / BEN HABER

Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) 2014 yerel seçimlerinde aday gösterilmediği nedeniyle istifa ederek DSP'ye geçen Hakkı Ülkü, aldığı ciddi oy oranı ile CHP'nin kaybetmesine yol açmıştı. Yaşanan gelişmelerin ardından Ülkü, CHP'ye geri dönmek isteyerek Karşıyaka İlçe Başkanlığı'na üyelik için başvuruda bulundu. 

Ülkü’nün CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı'na yaptığı üyelik başvurusu, ilçe yönetim kurulu toplantısında İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ve ilçe yönetimi tarafından değerlendirilerek oy birliği ile reddedildi.

(Hakkı Ülkü)

"2014'ÜN BİR YANSIMASI"

Konu ile ilgili Ben Haber'e değerlendirmede bulunan Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım; "Oy birlilği ile yönetim kurulunda alınmış bir karar. 2014'ün bir yansıması olarak böyle bir karar çıktı. Tüm arkadaşlarımız oy birliğiye bu kararı aldılar. Buna yönetim kurulunun idaresi diyebiliriz. Tabikii bundan sonraski süreçte, il yönetim kurulumuz yada genel merkezimize de sayın Ülkü başvuruda bulunabilir" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2018, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER