O işçiden İnce'ye çiçek

İnce'nin, yaklaşık bir ay önceki Çiğli mitinginde koruma şiddetine maruz kalan İsmail Kalkan, İnce'nin bugün Gündoğdu'daki mitinginin sonunda sahneye çıktı. Kalkan, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın selamını ileterek İnce'ye çiçek verdi

O işçiden İnce'ye çiçek

CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin Çiğli'deki mitinginde koruma şiddetine maruz kalan işçi İsmail Kalkan, bugünkü Gündoğdu mitinginde de sahneye çıktı. Kalkan bu kez o korumayla tokalaştı, İnce'ye de çiçek verdi.

İnce'nin mitinginin sonunda "Bir işçi size çiçek vermek istiyor" şeklindeki anonsla sahneye çıkan İsmail Kalkan İnce'yi öptü, çiçek verdi, "Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın selamını getirdim" dedi. Heyecandan konuşmakta güçlük çeken Bayraklı Belediyesi işçisi ve CHP üyesi Kalkan'a destek veren İnce, "Arkadaşımızın yorgunluğuna verelim" dedi, "Seni sahneden indiren bu arkadaş mıydı" diyerek korumasını gösterdi, "Barıştınız mı" diye sordu. Kalkan da "Ben özür dilerim" dedi, korumayla helalleştiklerini söyledi, İnce'ye bir kez daha sarılıp sahneden indi. 

(egepostası)

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2018, 09:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER